listopada 09, 2015

Niezgodna w Polsce? Empik Junior zaprasza!

Mam dla Was świetną wiadomość!
Znacie kultową serię Niezgodna?
Pamiętacie dwa pierwsze filmy które powstały na podstawie tych książek? Na pewno niektórzy z Was przygotowują się do obejrzenia Wiernej, która już niedługo pojawi się na ekranach. Dziś jednak w temacie nie są filmy ani książki, ale autorka która stworzyła tę serię!

 Wydawnictwo Amber serdecznie zaprasza na spotkanie z autorką, ponieważ będzie to możliwe już niedługo! Nie musisz jechać za granice, wystarczy, że odwiedzisz Warszawę.
 Veronica Roth przyjeżdża do Warszawy na dwa dni, w których jeden z nich zostanie przeznaczony dla czytelników! Aż przez 3 godziny, autorka będzie podpisywać książki swoim czytelnikom oraz z nimi rozmawiać!

 Z autorką można się zobaczyć w Empik Junior który mieści się przy ulicy Marszałkowskiej 166/122 w Warszawie,! Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:00 w dniu 12 GRUDNIA!
Już nie mogę się doczekać!

Postaram się tam być i jak najbardziej dać swój egzemplarz do podpisania! Mam również nadzieję, że porozmawiam nieco z autorką, o ile w stresie będę potrafić powiedzieć cokolwiek po angielsku ;p
P.S:

A tutaj macie kilka słów o trylogii ;)

Niezgodna
Jeden wybór może cię zmienić.
Beatrice dokonuje wyboru, który zaskoczy wszystkich, nawet ją samą. Porzuca Altruizm, by jako Tris stać się twardą Nieustraszoną. Musi przejść brutalne szkolenie, zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami i przekonać, czy w nowym życiu jest miejsce na miłość. I nieustannie strzec swojej tajemnicy, której odkrycie oznacza dla niej śmierć.
Zbuntowana
Jeden wybór może cię zniszczyć.

Wybór Tris zburzył jej świat, ale i połączył z Nieustraszonym Cztery. Jego uczucie pomaga przetrwać jej wśród krwawej walki frakcji. Tylko on rozumie jej rozpacz. I tylko on zna jej tajemnicę… Konflikt frakcji zmienia się w wojnę. Wśród Nieustraszonych szerzy się zdrada. A Tris staje przed kolejnym wyborem. Czy zaryzykuje wszystko, żeby ocalić tych, których kocha?
Wierna
Jeden wybór pokaże, kim jesteś.

Społeczeństwo frakcyjne legło w gruzach. Tris wie, że czas uciekać. Może za murem będzie mogła zacząć z Tobiasem wszystko od nowa? A może poza miastem nie ma żadnego świata… Lecz nowa rzeczywistość jest jeszcze bardziej przerażająca. Raz jeszcze Tris musi dokonać niemożliwych wyborów - odwagi, poświęcenia i miłości. I przeszkodzić kolejnemu rozlewowi krwi…

13 komentarzy:

 1. Bardzo muły prezent la fanów serii

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszyscy naokoło trąbią o tym spotkaniu, a ja, chociaż może i czuję, że miło by było poznać autorkę, nie jestem zbyt wielką fanką "Niezgodnej", więc chyba nie przeszkadza mi nieobecność w tym terminie w Warszawie :D Ale dla prawdziwych fanów to na pewno genialny prezent :)

  Pozdrawiam,
  Natalia G. z bloga: http:// faaantasyworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. I właśnie w takich momentach ubolewam nad barierą językową. Niedostateczna umiejętność posługiwania się angielskim przekreśla moją szansę na ucięcie pogawędki z autorką :( Ale pozostałym fanom życzę udanego spotkania.
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkam pod Wawą, chodzę tam do szkoły i pracy, ale nie mam ochoty na spotkanie z autorką :D Niezbyt przepadam za Niezgodną - uwielbiam jedynie postać Cztery ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam niestety za daleko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla fanów autorki to na pewno nie lada gratka!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cała seria jeszcze przede mną, ale fani autorki mają naprawdę super niespodziankę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Warszawa trochę za daleko jak dla mnie ;)
  Ale fajnie, że autorka będzie w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Warszawa daleko, a choć serię lubię, to nie kocham ani nie uwielbiam - toteż nie przeszkadza mi to, że nie będę w stanie być w tym dniu w stolicy. Mam nadzieję jednak, że jej fani spędzą miło czas na spotkaniu z Veroniką ^^
  U mnie recenzja "Co, jeśli"!

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja póki co nie znam jeszcze w ogóle serii... Muszę koniecznie to nadrobić!
  www.maialis.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetnie, że teraz tyle autorów przyjeżdża do Polski na spotkania z fanami ^^. Wydawnictwa stoją na wysokości zadania :D. Ja miałam okazję zdobyć autograf Flanagana na Targach w Wawie, teraz jeszcze tylko czekam na Suzanne Collins :P.
  Niezgodnej nie czytałam, ale raczej czuję się zniechęcona tymi podobieństwami do Igrzysk :/.
  City of Dreaming Books

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeśli tylko będę miała 12 grudnia dzień wolny od pracy to na pewno sie wybiorę! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Będę! mam nadzieje na autograf i zdjęcie z Veronicą :D
  http://soelliee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)