lutego 09, 2016

Zapowiedzi Lutego! ^^

W tym miesiącu jest kompletny szał! Tylu książek to ja jeszcze nie widziałam! Ja chyba zbankrutuję :( Na pewno część z nich dostanę od wydawnictw do recenzji, ale niektóre to po prostu muszę kupić by spoczywały na półce i czekały na swoją kolej <3 Popatrzcie tylko ile dobroci mają dla nas wydawnictwa! :) Na początku jednak przedstawię Wam krótkie statystyki mojego bloga z ubiegłego miesiąca:

Liczba wyświetleń: 76523 (było 72209 odwiedziliście mnie 4314 razy)
Liczba komentarzy: 3 (było 3570)
Liczba obserwatorów: 292 (było 292 )
Liczba przeczytanych książek: 5
Liczba opublikowanych recenzji: 5
Liczba recenzji oczekujących na publikację: 7
Liczba opublikowanych postów: 9


A teraz część dużo przyjemniejsza!


Tytuł: Tajniki uwodzenia
Autor: Nicole Jordan
Wydawca: Amber
Data premiery: 04. 02.2016 r.

Oszałamiająca zmysłowość, romantyczne uniesienia i zapierająca dech akcja w romansie z serii "Legendarni kochankowie".
Mężczyźni ze słynącego ze skandali rodu Wilde'ów łamią konwenanse i serca. Lecz szukają prawdziwej miłości – jak legendarni kochankowie. A kobiety z ich rodu nie ustępują im w sztuce uwodzenia.
Piękna lady Skye Wilde od dzieciństwa kocha się skrycie w tajemniczym hrabim Hawkhurst. Obdarzyła go uczuciem na długo przed tragedią, która pozostawiła blizny na jego ciele i duszy. Gdy dowiaduje się, że Hawkhurst zamierza zawrzeć małżeństwo z rozsądku, przybywa do jego zamku, by przekonać go, że to właśnie ją przeznaczył mu los.
Hawk przysiągł sobie, że nigdy więcej nie zaryzykuje miłosnych cierpień. Jednak Skye jest wprost irytująco wytrwałą uwodzicielką i najczarowniejszą kobietą, jaką spotkał. Jedna noc płomiennej namiętności sprawia, że Hawk czuje się rozdarty. Czy przedłoży obowiązek nad miłość? Czy otworzy serce przed Skye i pozwoli, by rozświetliła mroczne zakamarki jego duszy.


Tytuł: Zazdrośnice
Autor: Eric Emmanuel Schmitt
Wydawca: Znak
Data premiery: 08. 02.2016 r.

 Nienawidzę miłości. Pragnę się buntować przeciwko niej. Jeśli kochać oznacza cierpieć, przestać być panem samego siebie, zostać niewolnikiem, to ja nie chcę kochać.
Wolę uderzać. Wolę prowokować.
Pragnę pokoju, nie wojny. Jednak gdyby okazało się, że to nieuniknione, prowadziłabym wojnę.

Anouchka, Julia, Raphaëlle, Colombe – cztery przyjaciółki od serca, na zawsze. Od dziecka zwierzały się sobie ze wszystkiego, dzieliły każdą radością i smutkiem. Wierzą, że miłość przemija, lecz przyjaźń jest wieczna. Jednak gdy Raphaëlle zaczyna korespondować z chłopakiem, z którym spotykała się Julia, więzi łączące cztery przyjaciółki zostają wystawione na ciężką próbę...

W swojej najnowszej książce Eric-Emmanuel Schmitt sprawdza, do czego jesteśmy zdolni, gdy zawładnie nami zazdrość i uraza. Jak cienka linia dzieli miłość i nienawiść, przyjaźń i zemstę?


Tytuł: Chcę Cię usłyszeć
Autor:Diane Chamberlain
Wydawca: Prószyński i S-ka
Data premiery: 09. 02.2016 r.

Obietnica złożona przez Laurę Brandon umierającemu ojcu była prosta: odwiedziny u starszej kobiety, o której wcześniej nie słyszała, a która nie pamięta nic poza odległą przeszłością. Wizyta u Sarah Tolley wydawała się niewielkim poświęceniem. Rzecz jednak w tym, że obietnica Laury skutkuje kolejną śmiercią. Jej męża. Świadkiem samobójstwa była ich pięcioletnia córka Emma, która nie chce o tym mówić. . . nie chce wcale mówić. Zdruzgotana, gnębiona poczuciem winy Laura kontaktuje się z jedyną osobą, która może być w stanie jej pomóc – mężczyzną, którego spotkała tylko raz przed sześciu laty. Który nie wie, że jest prawdziwym ojcem Emmy. Próbując spełnić obietnicę daną ojcu i pomóc własnej córce, Laura odkrywa opowieść o miłości i rozpaczy, o odwadze i niewypowiedzianym złu, opowieść okrytą całunem milczenia. . .

Czy prawda nas wyzwoli?
Czy zawsze dotrzymujesz obietnic?
A ty co byś zrobiła, aby pomóc swojemu dziecku?

Tytuł: Sześć serc
Autor:L.H.Cosway
Wydawca: Filia
Data premiery: 10. 02.2016 r.

Myślę trójkątami. Wy myślicie liniami prostymi. Pokażę wam stół i przekonam, że to krzesło. Dym i lustra, sztuczki i triki. Oszukuję i zwodzę. Ale przede wszystkim stawiam na dobre przedstawienie.

Wszyscy sądzą, że zabiłem człowieka, ale nie zrobiłem tego. Pragnę zemsty. Pragnę jej dla siebie i dla niej. Chcę rewanżu dla całej naszej szóstki. Ona mnie nie pamięta, choć jest przyczyną tego wszystkiego. Będzie moją nagrodą, gdy wszystko dobiegnie końca. Jeśli tylko okażę się dość silny.

Zatem śmiało, wybierzcie kartę. Wejdźcie i obejrzyjcie przedstawienie. Spójrzcie na moje dłonie, przyjrzyjcie się uważnie, tak byście nie widzieli tego, co się dzieje naprawdę. Zniszczę wasz świat w świetle reflektorów. Nie zorientujecie się co robię, dopóki nie będzie za późno. Mam tylko jedno serce, a kiedy moje wielkie oszustwo dobiegnie końca, wręczę je właśnie jej.

Usiądźcie wygodnie, znajdujecie się na początku jazdy z piekła rodem.

Tytuł: I nagle wszystko się zmienia
Autor: Giles Legardinier
Wydawca: Sonia draga
Data premiery: 10. 02.2016 r.

Pod koniec szkoły średniej Camille ma wreszcie szansę być w jednej klasie ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie ze swoim długoletnim chłopakiem i ich wesołą paczką dziewczyna odkrywa, czym jest życie. Kilka miesięcy przed maturą przyjaciele zastanawiają się, którą z życiowych dróg wybrać. Są pełni młodzieńczej energii, ale i nieco przesadnych oczekiwań wobec przyszłości. Przed nimi wiele emocji, rozterek i życiowych potyczek. Nie wiedzą jednak, że los będzie im sprzyjał tego lata bardziej niż w całym późniejszym życiu. . .
Powieść z dużą dawką humoru i emocji. Opowieść o tym, jak pewne rzeczy w życiu się zaczynają, a inne kończą.

Tytuł: Zaczęło się w Paryżu
Autor:Cathy Kelly
Wydawca: Sonia Draga
Data premiery: 10. 02.2016 r.

Wszystko zaczyna się w Paryżu, kiedy młody mężczyzna oświadcza się swojej dziewczynie. To duża zmiana w życiu pary. Okazuje się jednak, że oświadczyny odmienią też życie ich krewnych w rodzinnej Irlandii.
„Zaręczyny, których skutki dosięgają wszystkich bohaterów. Ale kto jest w stanie przewidzieć, do czego może doprowadzić miłość. Kończąc lekturę powieści Cathy Kelly, zawsze mam wrażenie, że właśnie zawarłam nową przyjaźń. Kolejna ciepła i mądra powieść”.
Woman & Home


Tytuł: Równa słońcu
Autor: Anita Amirezzvani
Wydawca: Albatros
Data premiery: 10. 02.2016 r.

„Muszę działać w największej tajemnicy. Gdyby ta książka wpadła w niepowołane ręce, zostałabym stracona... ”.

Legendarne kobiety – od Anny Boleyn, poprzez Elżbietę, aż po Marię Królową Szkotów – które zmieniały bieg historii na dworze królewskim szesnastowiecznej Anglii, zostały dostrzeżone i docenione w dokumentach historycznych i literaturze. Niewielu jednak wie o kobietach sprawujących władzę w świecie muzułmańskim, które zawiązywały sojusze, udzielały rad władcom, lobbowały na rzecz zwiększenia władzy swoich synów lub samodzielnie sprawowały rządy. Anita Amirrezvan w swojej kunsztownej opowieści o władzy, lojalności i miłości przywraca naszej pamięci jedną z takich kobiet, księżniczkę Pari Khan Khanoom Safavi.
Iran w 1576 roku jest państwem bogatym i olśniewającym urodą. Gdy jednak szach umiera, nie wyznaczywszy następcy tronu, dwór pogrąża się w chaosie. Księżniczka Pari, córka i protegowana szacha, wie więcej o zasadach funkcjonowania państwa niż ktokolwiek inny, ale starania księżniczki, by zaprowadzić porządek po niespodziewanej śmierci ojca wywołują kolejne spory i urazy. Pari i jej najbliższy doradca Javaher, eunuch rządzący haremem równie sprawnie jak światem poza murami pałacu, są w posiadaniu informacji o istnieniu skomplikowanej siatki dworskich powiązań i intryg, ta wiedza nada walce o władzę prawdziwie epicki wymiar.
Historia, oparta luźno na życiu księżniczki Pari Khan Khanoom, jest przykuwającą uwagę opowieścią o politycznych knowaniach i niezwykłej więzi pomiędzy księżniczką i eunuchem. Anita Amirrezvani po mistrzowsku opowiada swoją historię, zapełniając ją wyrazistymi, pełnymi odwagi i pasji, postaciami, które pałają żywą rządzą władzy i zrobią wszystko, by ją zdobyć.

Tytuł: Papierowe serca
Autor: Courtney Walsh
Wydawca: Dreams
Data premiery: 10. 02.2016 r.

Abigail Pressman nigdy nie myślała, że odręczne liściki miłosne napisane przez anonimową parę na sercach z papieru zmienią jej podejście do miłości. Dziewczyna prowadzi małą kawiarenkę w osobliwym miasteczku i marzy o rozwinięciu biznesu. Jednak ostatnimi czasy unika swatek z lokalnej grupy Walentynkowych Wolontariuszek, które zbierają się u niej, by pielęgnować tradycję przybijania na listach romantycznych znaczków i stempli, z których słynie Love's Park. Kiedy wbrew sobie zostaje wciągnięta w działalność Wolontariuszek, przypadkowo natrafia na papierowe serca, coś, czego w tym momencie zupełnie nie potrzebuje.
Tymczasem trudny do zniesienia lekarz został nowym właścicielem budynku, w którym mieści się jej kawiarnia i grozi jej rozwiązaniem umowy. Walcząc z rodzącym się uczuciem do mężczyzny, który chce zniszczyć jej marzenie, Abigail, postanawia powiesić znalezione serca w swoim sklepie, co wywołuje zainteresowanie całego miasta. Nowa porcja serduszek wskazuje, że coś strasznego przydarzyło się tajemniczej parze. Czy odkrycie ich historii potwierdzi wątpliwości Abigail? Czy może uratuje jej marzenia?

Tytuł: Niemoralna propozycja
Autor: Jack Engelhard
Wydawca: Replika
Data premiery: 16. 02.2016 r.

Pozbawiona perspektyw para próbuje szczęścia w kasynie w Atlantic City. Ona, Joan, jest absolutnie zachwycająca, co przyciąga uwagę multimilionera, który może kupić wszystko, na co tylko spojrzy. Ale czy może także kupować ludzi? Może "kupić" Joan?
"Niemoralna propozycja" zyskała sobie miejsce w jednym szeregu z takimi klasykami jak "Wielki Gatsby" Fitzgeralda czy "Anna Karenina" Tołstoja. Za sprawą znakomitego języka oraz bogactwa treści powieść pozostaje jedną z najczęściej czytanych i dyskutowanych książek na świecie. Przetłumaczono ją na ponad 20 języków, a Hollywood stworzyło na jej podstawie megahit w gwiazdorskiej obsadzie z Demi Moore, Robertem Redfordem i Woodym Harrelsonem w rolach głównych.

Tytuł: Wieczna
Autor: C. C. Hunter
Wydawca: Feeria Young
Data premiery: 17. 02.2016 r.

Druga część przygód Delli – wampirzycy z charakterem.
Kiedy Della zaczyna sądzić, że jakoś udaje jej się ogarniać swoje życie, zaskakuje ją kolejna przemiana... po której nic już nie będzie takie samo. Również zasady, którymi musi się kierować.
Odkąd stała się wampirem, w świecie ludzi czuła się jak wyrzutek. Chociaż wydawało jej się, że w końcu odnalazła swoje miejsce w Wodospadach Cienia, teraz jej życie po raz kolejny wywraca się do góry nogami. Zaatakowana przez śmiertelny wirus wampirzyca musi dokonać trudnego wyboru. Czy się odrodzić. . . To dla niej jedyna szansa na przetrwanie, ma jednak swoją cenę: nieodwołalnie wiąże ją z Chase'em, wysokim, mrocznym i pociągającym wampirem, który potrafi niemal jednocześnie ją rozśmieszyć i doprowadzić do furii.
Chase zna już zbyt wiele jej tajemnic, a wieczna więź między nimi jest ostatnią rzeczą, której pragnie Della. Co gorsza, nie do końca wie, co ta więź oznacza. Czy pociąg, który czuje do Chase'a, jest prawdziwy? Czy los kryje dla niej coś jeszcze w zanadrzu? I co oznacza to dla Steve'a, tego zmiennokształtnego przystojniaka, którego pocałunki sprawiają, że Delli miękną kolana?
Teraz serce Delli musi przyjąć jeszcze jeden cios. Podczas pracy nad pewną sprawą odkrywa szokujące fakty o przeszłości swojego ojca, a to sprawia, że zaczyna kwestionować wszystko, co jej zdaniem było prawdą... i własne miejsce w świecie, który tak kocha.

Tytuł: Kamień i Sól
Autor: Victoria Scott
Wydawca: Iuvi
Data premiery: 17. 02.2016 r.

 Tella ma za sobą przerażającą przeprawę przez dżunglę i pustynię. Nie może się już wycofać. W kolejnych etapach wyścigu zmierzy się z ukrytymi niebezpieczeństwami oceanu, mrożącym oddech górskim zimnem oraz... nowymi, pokrętnymi zasadami wyścigu.
Co jednak, jeśli niebezpieczeństwo leży jeszcze głębiej? Jak można ufać komukolwiek, skoro wszyscy mają jakieś sekrety? Co zrobić, gdy osoba, na której najbardziej polegasz, nagle przestaje cię wspierać? Jak wybrać między jednym życiem a drugim?
Wyścig dobiega końca. Wystartowało stu dwudziestu dwóch uczestników. Kiedy Tella i ci, którzy przeżyli, stają do ostatniego etapu, jest ich zaledwie czterdziestu jeden. . . i tylko jedna osoba może zwyciężyć.
Oszałamiający thriller Victorii Scott sprawi, że twój puls przyspieszy!

Tytuł: Obsesja
Autor: Jennifer Armentrout
Wydawca: Filia
Data premiery: 17.02. 2016 r.

Jest arogancki, apodyktyczny i... to facet, dla którego można umrzeć.
Hunter to bezlitosny zabójca. Ministerstwo Obrony trzyma go w garści, co nie jest do końca złe, ponieważ zabija złych gości. W większości przypadków lubi swoją robotę.
Do czasu, kiedy trafia mu się zlecenie, jakiego do tej pory nie miał - chronić.
Serena Cross nie uwierzyła swojej przyjaciółce, że widziała, jak syn potężnego senatora zmienia się w coś. . . nieludzkiego. Kto by uwierzył?
Ale kiedy staje się świadkiem morderstwa, dokonanego przez obcego, zostaje równocześnie wciągnięta do świata, w którym się morduje by zachować jego sekrety.
Hunter wkrótce złamie wszystkie zasady według których żył, przeciwstawi się swoim mocodawcom, tylko po to by była bezpieczna.
Ale czy to obcy i rząd są największym zagrożeniem?
A może to on sam?


Tytuł: Czarownice z Pirenejów
Autor: Luz Gabas
Wydawca: Muza
Data premiery: 17. 02. 2015 r.

Gorąca miłość, która przetrwała wieki – nowa powieść autorki "Palm na śniegu".
Brianda z Lubicha jest jedyną spadkobierczynią potężnego rodu w Aragonii w XVI wieku. Kiedy ojciec zostaje zamordowany przez przeciwników politycznych, Brianda wie, że jej bezpieczny dotąd świat nigdy nie wróci. Ma u swego boku męża, którego kocha i któremu jest przeznaczona, jednak nawet on nie uchroni jej od zguby.
Wskutek knowań Brianda wraz z dwudziestoma trzema kobietami z sąsiedztwa zostaje oskarżona o uprawianie czarów i skazana na śmierć. Przed egzekucją przysięga wieczną miłość mężowi i rzuca klątwę na swego oprawcę.
Historia tego gorącego uczucia znajdzie swój nieoczekiwany finał dopiero teraz, po kilku stuleciach. Pewna młoda pani inżynier o imieniu Brianda dręczona sennymi koszmarami wraca w rodzinne strony w Pireneje, by odzyskać spokój ducha, a także szaleńczo zakochać się w tajemniczym cudzoziemcu i dopełnić przysięgi sprzed wieków.

Tytuł: Oddychaj mną
Autor: Abbi Glines
Wydawca: Pascal
Data premiery: 17.02.2016 r.

Miłość w świecie rocka! Sadie zatrudnia się jako pomoc domowa w willi rockmana Jaxa na prywatnej wyspie.
Nie jest jej w życiu łatwo. Pewnego dnia uświadamia sobie, jak niezwykła będzie jej codzienność u boku gwiazdy. Postanawia zawalczyć o siebie. Jax jednak wie, że miłość w świecie rocka nie ma szans na przetrwanie. Co zrobić, gdy on nie może bez niej oddychać?

Tytuł: Barwy Miłości. Czerwień
Autor: Kathryn Taylor
Wydawca: Akurat
Data premiery: 17.02. 2016 r.

Przepadła z kretesem. Chociaż Grace doskonale zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne jest uczucie do Jonathana Huntingtona, to z dnia na dzień kocha go coraz bardziej.
Czy szlachetnie urodzony, żądny władzy i wyrachowany mężczyzna naprawdę jest tak nieprzystępny, jak jej się wydaje? Czy naprawdę widzi w niej jedynie zabawkę? Dziewczyna postanawia zrobić wszystko, aby mu uświadomić, jak bardzo jest dla niej ważny i że chciałaby dzielić z nim życie. Nie wie jednak, że jej starania niemal doprowadzą do katastrofy: Jonathan będzie musiał stawić czoło tragedii z przeszłości i zmierzyć się z traumą, która rzuciła cień na całe jego życie. Jakiego ostatecznie dokona wyboru?
Czy gorące uczucie pięknej młodej kobiety wystarczy, by zmiękczyć jego serce i dać im obojgu szansę na szczęście, którego tak bardzo pragną?

Tytuł: Primabalerina
Autor: Roma Gąsiorowska
Wydawca: Między słowami
Data premiery: 17. 02.2016 r.

Każdy nowy dzień daje szansę na zmiany.
Kiedy Nina stanęła przed bramą starej lwowskiej kamienicy, nie przypuszczała, że kryje się za nią tajemnica. Historia słynnej primabaleriny prowadzi ją śladem rodzinnych sekretów, a kresowy Lwów staje się coraz bliższy sercu. Okazuje
się, że Nina może tu odnaleźć klucze do własnej przeszłości.
Ale przyszłość też nigdy nie jest taka, jak się spodziewamy. Kiedy Nina przypadkowo spotkała Michaiła, oboje poczuli, że łączy ich coś szczególnego. Czy w powodzi emocji rozpozna to jedno jedyne prawdziwe uczucie? Czy zdoła zawalczyć o szczęście, które czasem bywa kruche jak porcelanowa figurka baletnicy?

Tytuł: Tak słodko ...
Autor: Tammara Webber
Wydawca: Jaguar
Data premiery: 17.02. 2016 r.

On jest miłością jej życia, chociaż o tym nie wie.
Ona jest jego chwilą wytchnienia w tym wymagającym przetrwania życiu.
Był zraniony i dziki, ale potrafił się dostosować.
Ona zawsze była posłuszna. Teraz jest niespokojna.
Pearl Torres Frank spędzając lato w domu nauczyła się dwóch rzeczy: Boyce Winn jest ucieleśnieniem wszystkiego, od czego powinna trzymać się z dala i wszystkim tym, co sprawia, że chce być blisko. Zbuntowany i głośny. Nie dbający o to, co myślą o nim ludzie. Namiętny. Silny. Niebezpieczny. I jest jeszcze jedna cecha, którą chowa przed wszystkimi, ale nie przed nią: słodki.

Tytuł: Fajna mama
Autor: Alicia Silverstone
Wydawca: Kobiece
Data premiery: 22.02.2016 r.

Słynna amerykańska aktorka przedstawia kompleksowy przewodnik dla wszystkich kobiet, które pragną zajść w ciążę, urodzić zdrowe dziecko i wychować je na szczęśliwego człowieka. Alicia Silverstone dzieli się swoimi przeżyciami z okresu ciąży oraz pierwszych miesięcy życia jej ukochanego synka Beara.
Bazując na opiniach uznanych ekspertów i autorytetów w dziedzinie zdrowego odżywiania się oraz pediatrii, autorka udziela skutecznych i niezwykle ciekawych porad dotyczących naturalnych metod poczęcia, sposobów radzenia sobie z problemami zdrowotnymi pojawiającymi się w okresie ciąży, a także stosowania najlepszych technik porodowych. Dzieli się również swoją wiedzą o karmieniu piersią, wychowywaniu dzieci oraz ich prawidłowym żywieniu (książka obfituje w oryginalne przepisy na zdrowe wegańskie oraz wegetariańskie dania).
"Fajna mama" to niezastąpiony poradnik dla wszystkich rodziców, którzy chcą wychować swoją pociechę w duchu wegetarianizmu lub weganizmu oraz ekologicznego podejścia do życia.

Uffff... i to koniec póki co! Jak Wam się podobają nowe lektury? Na które z nich polujecie? :)

17 komentarzy:

 1. Jennifer Armentrout, moja ulubiona autorka XD Jest to pani, która powinna się wstydzić swoich dzieł :P Po to nie sięgnę, ale za to czekam na jej inną książkę. Wygląda ona na coś gorszego od serii Lux, czyli pewnie będę umierała ze śmiechu XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Z wymienionych przez Ciebie najbardziej interesują mnie "Tak słodko..." oraz "Sześć serc". Po "Papierowe serca" może też sięgnę, ale tylko jak będzie w bibliotece. Lubie czasami takie lekkie i niezobowiązujące historie :)
  Pozdrawiam.
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Chamberlain! TAK,koniecznie muszę przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również będę na nią polować! :)

   Usuń
 4. Będe musiała przeczytać "Kamień i sól". Nie znalazłam dla siebie nic innego. Szkoda :)

  Pozdrawiam Iza
  Niech książki będą z Tobą! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sześć serc to książka, którą po prostu muszę mieć! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tych wszystkich tutaj interesuje mnie tylko "Wieczna" i "Obsesja", no może ewentualnie "Kamień i sól"... Na pewno będę [polować na :Wieczną: co do :Obsesji" najpierw wolałabym wziąć się za "Lux" mimo, że jest to oddzielna seria. "Kamień i sól"... Nie wiem, waham się... Ale liczę, że znajdę na to czas :)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Obsesja" to kolejna części serii Lux czy jakaś kompletnie osobna książka? Byłam pewna, że ta seria kończy się w "Originie"! :o
  Świetny post :) Gratuluję tylu wyświetleń! ♥
  Iza xx

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka "Papierowe serca"zapowiada się interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czarownice z Pirenejów:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super propozycje, ja czekam z niecierpliwością na "Szklany miecz" ♥ Gratulacje takich dobrych styczniowych wyników!
  ksiazkowy-termit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Spostrzegłam ze 4 pozycje dla mnie :) "Sześć Serc" w szczególności :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję wyników :) Ja czekam na nową powieść Chamberlain, bo w końcu chciałabym poznać twórczość tej autorki :) Czekam też na najnowszą powieść pani Hunter, miło będzie znowu wrócić do świata Wodospadów Cienia.

  Pozdrawiam,
  http://faaantasyworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapowiada się, że w lutym znowu pozbędę się wszystkich oszczędności --.

  OdpowiedzUsuń
 14. Z tych książek najbardziej ciekawi mnie "Sześc serc" ;)

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)