grudnia 05, 2014

"Ekstaza, euforia" Sylvia Day

Człowiek często wini się na liczne głupoty jakie popełnia w życiu. Obwinia się nie tylko za drobnostki, ale również za to co czuje. Chyba największą karą dla niego jest poczucie..pożądania do nieodpowiedniej osoby. Sprawy się wtedy komplikują i zaczynają nam sprawiać nie lada problem. Lecz co się stanie, gdy do tego dojdzie miłość?


Gia jest kobietą która przeszła w swoim życiu nie lada burzliwy związek. Po tym, jak poczuła wielkie rozczarowanie z rąk Jasksona,postanawia już więcej nie mieszać interesów z życiem prywatnym. Lecz czy to się jej uda?
Jej los przewraca się w chwili gdy zostaje zastępczynią Lei, kobiety która zdominowała świat niezwykłością swego temperamentu. Jako najlepsza z kobiet interesu, daje Gia najlepsze rady pod słońcem. Czy to wystarczy?
Zawiść i chęć zemsty zaczyna mieć dla obu kobiet znaczenie większe niż wszystko inne. Obie zdradzone przez mężczyzn, pragną się na nich odegrać. Czy da im to uwolnienie?
Jedno jest pewne. Nigdy nie należy łączyć miłości z pożądaniem.

O autorce niesamowitych erotyków, Sylvii Day słyszałam już nie raz. Nic dziwnego, iż zapragnęłam się z nią zapoznać indywidualnie. Otóż gdy tylko wzięłam do rąk jej nową książkę, poczułam za co kobiety ją kochają. Autorka potrafi zdominować akcję romansem tak, że niemal czuć jest przez daną treść, pożądanie. Najbardziej jednak sprawiła mi radość sama fabuła książki. Widać, iż autorka przemyślała od początku do końca fakt, o czym chce pisać. Jej język wspaniale wkomponowuje się w całą akcje i dopasowuje schemat, jaki nadają bohaterowie.

"Chcę cię w swoim mieszkaniu - powiedział cicho. - Chcę budzić się obok ciebie, zasypiać w twoich objęciach, wracać z pracy i jeść z tobą kolację. Chcę tego, co mieliśmy w Las Vegas, ale wtedy było inaczej. Miałem cię tylko dla siebie. Teraz tak nie będzie."

Jeśli chodzi o bohaterów, to muszę przyznać iż autorka doskonale ich wykreowała. Dzięki nim akcja w książce ani troszkę się nie nudzi, czy nawet zwalnia. Czuć jest wszelaki humor i głębie doznań płynącą właśnie od nich. Niesamowicie spodobała mnie się charyzmatyczna Lei, czy też Gia, która najbardziej ubarwiała całą akcję. Pikanterii dopełniała męska widownia, z Jacksonem na czele. Od takiego pomieszania charakterów, aż trudno było się oderwać!

Sylvia Day
Jeżeli chodzi o całokształt tej lektury, to powiem szczerze, iż jako erotyk, pozycja ta spełnia wszelakie standardy. Ma w sobie seksapil, ponętności i rozkosz, która aż kipi ze stronic! Nie w sposób jest się przy tej lekturze nudzić ani pozostawić ją niedoczytaną. Lekturę tę osobiście niemal chłonęłam.

Zwróciwszy uwagę nawet na samą okładkę, przyznam iż ma w sobie „to coś”, czego w erotykach pożądamy. Ukrywa niemal cała prawdę o miłości ukazując jedynie to, do czego prowadzi pożądanie. Buty zrzucone z nóg mówią same za siebie. Warto jest więc czasem poruszyć wyobraźnią by przekonać się, co one oznaczają.


Podsumowując, pragnę zaznaczyć iż pozycję tę przeznaczam jedynie dla osób dojrzałych i pełnoletnich. Jest to bowiem erotyk który podbije serca kobiet, tych, które mają za sobą już nie lada trudy w związkach. Dzięki niemu można bowiem odkryć na nowo siłę pożądania, bądź też tak po prostu ją odkryć po raz pierwszy. Polecam się z nią zapoznać wszystkim tym, którzy kochają takie czytadła. Mnie osobiście książka ta przypadła do gustu!

Moja ocena:
10/10 !!!

Wytyczne książki:
Wydawca: Harlequin Enterprises
Autor: Sylvia Day
Tytuł oryginalny: Afterburn,Aftershock
Data premiery: 10 września 2014 r.
Ilość stron: 334
Kategoria: romans, erotyk, 18+
ISBN: 9788327607232
Cena detaliczna: 34,99 zł

9 komentarzy:

 1. Zaczęłam czytać ,,Dotyk Crossa" i na pewno zapoznam się z innymi książkami Sylvii Day

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zdecydowanie nie dla mnie, gdyż iż ponieważ nie jest to tematyka, którą czytam, a od takich typu omijam szerokim łukiem. [ Szept Myśli ]

  OdpowiedzUsuń
 3. Po ostatnich czytanych przeze mnie erotykach muszę nieco odsapnąć :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Erotyki to nie moja bajka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio miałam okazję zapoznać się z moją pierwszą książką pani Day i był to "Dotyk Crossa" i powiem ci szczerze, że o ile zazwyczaj gardzę lekturami tak przesiąkniętymi erotyzmem, to ta jakoś przypadła mi do gustu. Spodobało mi się, że oprócz seksu, autorka naprawdę coś jeszcze postanowiła nam dać w prezencie. Przyjemnych bohaterów, zabawne dialogi, interesujące opisy i akcję, która jest napędzana ciekawymi wątkami. ;)
  Po kolejne książki tej pani, zdecydowanie sięgnę. :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 6. O nie, nie, nie! Erotykom mówię stanowcze nie, w ogóle mnie nie przekonują do siebie,są strasznie schematyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam. Podobała mi się.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dawno czytałam Sylvii Day :) pamiętam, że kiedyś jej recenzję zatytuowałam jako "nabrzmiałą od opisów" :)

  naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Mimo tego, że to moja imienniczka to raczej nie przeczytam książki

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)