września 28, 2018

"Dziewczyna, która wybrała swój los" Kasie West

Historia opisuje życie Addison, która żyje w Kolonii wśród ludzi utalentowanych. Każdy z jej społeczeństwa, ma specjalne zdolności, które nabyli dzięki inteligencji własnych mózgów. Addison potrafi wejrzeć w przyszłość i wybrać odpowiednią dla siebie historię. Tym razem, dziewczyna musi zmierzyć się z rozwodem swoich rodziców. Kogo wybierze? Z tym problemem zmierzy się podczas swoich wizji... lecz co się wydarzy, gdy na różnych drogach swojej przyszłości pozna dwóch różnych mężczyzn? Którego chłopaka wybierze?

"Dorośli chętnie określają zdolności mianem rzekomych, dopóki nie ukończymy szkoły i nie dowiedziemy ich, zdając wszystkietesty. Jest tak, jakby chcieli nam przypominać, że nie jesteśmy jeszcze w pełni kompetentni i na razie musimy polegać na nich i ich pomocy w uwidocznieniu naszego potencjału."
Kolejna fenomenalna lektura, która doskonale ukazuje hipnotyzujący styl autorki. Cudownie czytało się tą urokliwą książkę. Jest kompletnie inna od wcześniejszych lektur, które wyszły spod pióra Kasie West. Zaskoczyła mnie nie tylko niezwykłą fabułą ale również doskonałymi bohaterami. Nie znałam autorki z tej strony. Ta książka doskonale ukazuje wspaniałą charyzmę autorki. Doskonałym jest to, że lektura wciąga już od pierwszych stron, a to przyciąganie trwa aż do końca.

Nie potrafię oprzeć się tej historii. Opowieść żyje we mnie nawet po jej poznaniu. Bardzo lubię książki autorki, zawsze chętnie je czytam. Teraz na pewno wiem, ze autorka ma talent do tworzenia nie tylko lekkich romansów młodzieżowych, lecz również posiada wielki szereg pomysłów na opowieści z innej kategorii. Uwielbiam w niej ten zapał. Kocham jej styl oraz umiejętność budowania akcji. Autorka doskonale wie jak zainteresować swoją historią czytelnika. 
"Zazwyczaj dokładnie widziałam, co musi się wydarzyć i co konkretnie mam zrobić, aby do tego doszło. Nie dlatego, że wszystko Sprawdzałam – wcale tak nie było – ale dlatego, że lubiłam mieć plan. Plany się przydają. Ale teraz nic nie wiedziałam."
Z całego serca polecam poznać tę idealną lekturę. Całkowicie mnie do siebie przekonała. Jestem całkowicie pod wielkim urokiem tej historii. Bardzo lubię główną bohaterkę, która jest wrażliwą, odważną oraz szczerą i pomocną postacią. Jestem jej fanką. Jak dla mnie, mogłabym raz jeszcze przeczytać tę historię, aby na nowo odkrywać jej wnętrze. Zazdroszczę tym, którzy dopiero maja ją w swoich planach.  

Moja ocena:
10/10

Wytyczne książki:
Wydawca: Feeria Young
Autor: Kasie West

Tytuł oryginalny: Pivot Point
Seria/tom: Pivot Point/I
Data premiery: 19 wrzesień 2018 r.
Ilość stron: 374
Kategoria: dla młodzieży, 
Cena detaliczna: 39,90 zł


Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Feeria Young. Zastrzegam, że moja opinia jest całkowicie subiektywna.

14 komentarzy:

 1. Po takiej recenzji mam wielką ochotę na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie od tej książki, chcę zacząć swoją przygodę z twórczością tej autorki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi bardzo "Inaczej". Może kiedyś sięgnę z ciekawości:)
  https://slonecznastronazycia.blog/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam tę książkę w planach, coraz bardziej mnie kusi. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno przeczytam. Ta książka chyba najbardziej mnie ciekawi z reszty książek Kasie West.
  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiele dobrego słyszałam już o tej książce,musze przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)