września 03, 2018

(PRZEDPREMIEROWO) "Opętanie" Helen Hardt

W tej części Talon odkrywa przed wszystkimi brudy własnej przeszłości. Jego rodzina oraz Jade poznają jego przeszłość krok po kroku. Jaką tragiczną przeszłość skrywa Talon? Czy piętno przeszłości pozwoli mu na szczęśliwe życie u boku dziewczyny? 
Dodatkowo Jade, musi zmierzyć się z własnymi demonami. Nieoczekiwanie jej matka ma wypadek, były narzeczony w tajemniczych okolicznościach zostaje uznany za zaginionego. Jak to odbije się na jej zaufaniu względem rodziny Steelów?

"Cieszyłam się każdą jego minutą. (...) Te pocałunki były jak narkotyk, jak coś, co ingeruje w moje najgłębsze jestestwo. Jak coś, bez czego nie mogę żyć."
Ostatnia i zarazem najlepsza część opowiadająca o miłości Jade i Talona! Fantastyczne dopełnienie całej serii. Książka napisana z wielkim entuzjazmem, dużą dawką emocji oraz uczuć. Nie spodziewałam się aż tak wielu tajemnic, dużej dawki wydarzeń. Tak wiele furtek z nowymi, niewyjaśnionymi wątkami zostało otwartych. Autorka wspaniale zakończyła historię o Talonie, lecz to nie jest jeszcze koniec. Już niebawem mam nadzieję na poznanie dalszych losów o braciach Steel. Tym razem liczę, że ponownie spędzę przy nich niezapomniane chwile.

Podczas poznania pierwszej części tej serii wiedziałam, że Talon ma straszną przeszłość. Dostrzegłam, że w jego dzieciństwie musiało coś się wydarzyć. Nie do końca jednak byłam pewna co to takiego. Teraz już wiem, i wyznam wam, że jego życie jest wielkim cierpieniem. Wszystko zmienia się w chwili, gdy mężczyzna poznaje Jade. Ta dziewczyna pozwala mu na nowo cieszyć się życiem. 
"-Nie zostawię Cię, kotku. Jestem tutaj dla ciebie. Zrobię dla ciebie wszystko. - Nigdy nie wypowiedziałem prawdziwszych słów. Byłem tutaj dla niej."
Autorka niczego nie zmieniła w bohaterach. Wciąż są opisani serdecznie, czuć jest od nich autentyczność. Bardzo ich polubiłam i się z nimi zaprzyjaźniłam. Ich cierpienie piętnuje czytelnika i w nim pozostaje. Niemal żyłam ich historią. Całkowicie mnie pochłonęła. Spędziłam przy niej miły dzień, bez przerwy ją czytając. Przygotujcie się więc na to, że książka całkowicie was wciągnie.

Jak już opowiedziałam, lektura doskonale spełnia moje oczekiwania. Jest lekka, pomimo tragicznej i trudnej tematyki. Liczę, że fani poprzednich części nie przestaną czytać historii na tej części. Wiem, że autorka pisze inne historie, które już niebawem myślę poznać.

Moja ocena:
9/10

Wytyczne książki:
Wydawca: Kobiece
Autor: Helen Hardt
Tytuł oryginalny: Possession
Seria/tom: Saga braci Steelów/ III
Data premiery: 05 września 2018 r.
Ilość stron: 360
Kategoria: romans, erotyk, obyczajowa
Cena detaliczna: 39,90 zł


Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki. Zastrzegam, że moja opinia jest całkowicie subiektywna.

9 komentarzy:

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)