października 11, 2013

Elizabeth Miles "Furie"

  
Fabuła jest piękna sami oceńcie: 
Emily czuje, że się zakochała. Wszystko mogło wydawać się idealne zwłaszcza, że właśnie zaczynają się ferie zimowe. Jednak tak nie jest. Obiektem jej westchnień staje się chłopak jej najlepszej przyjaciółki. Em nie może dłużej hamować swojego uczucia. Gabby - najlepsza przyjaciółka wyjeżdża na ferie z rodzicami, dlatego czas na spotkania z chłopakiem staje się doskonały. Emily wie, że robi źle. W tym samym czasie w Ascension zjawiają się trzy piękne dziewczyny: Ty, Ali oraz Meg. Chase'a najbardziej interesuje Ty, która naprawdę mu się podoba. Wie, że zrobi wszytko by tylko być z nią. Dziewczyny są bardzo tajemnicze, nikt nic o nich nie wie. Zagadką staje się czerwony storczyk, który dziewczyny pozostawiają w różnych miejscach. Kim one są...? 


Przerażająco-piękna jest ta książka.Szkoda tylko mi Chase'a .
Bardzo polecam poniewasz to fantastyczna ksiażka i bardzo szybko się ja czyta.Nie mogłam przestać jej czytać.

Jako fanka fantastyki mogę powiedziec że jest to inna książka niż do tej pory czytałam,ale ludzie uczą się całe życie a ja zawsze chętna jestem na nowe przeżycia.Dziękuje bardzo bibliotekarce że poleciła mi tą książkę i z zapałem czekam na kontynuacje.


Moja ocena 5/6 !


Wydawnictwo:Amber
Autor Miles Elizabeth

Ilość stron: 240

Rodzaj: Broszura

Format: 130x205

Data wydania: 2012-02-02

2 komentarze:

  1. mam ta książke średnia dla mnie :o

    OdpowiedzUsuń
  2. Też mam tą książkę, pokochałam ją*.*
    Ja również czekam na kontynuacje, już nie mogę się doczekać.

    OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)