września 11, 2015

#Konkurs Weekend/Piątek I

 Postanowiłam, że do końca PAŹDZIERNIKA, będę starać się robić szybkie konkursy w każdy piątek/weekend, pod nazwą "Zanurz się w książkę na WEEKEND!" Dlaczego akurat do października? Otóż ten miesiąc jest ważny dla bloga "Zanurz się w książkach rodem z niebios", ponieważ to właśnie dwa lata temu, zaczęłam umieszczać pierwsze wpisy na blogu! Jest co wspominać <3 Żeby jednak bardziej umilić sobie i Wam nadchodzący miesiąc, zapraszam Was do zabawy!


 Zasady są następujące:
1. Co tydzień w piątek, punktualnie o równej godzinie, będę umieszczać zadanie konkursowe na fp mojego bloga. ZAPRASZAM WIĘC TYCH, którzy go jeszcze nie znają tutaj: KLIK
Co do godziny, to na pewno będą to godziny popołudniowe/ wieczorne, ponieważ wiadomo, że dużo osób właśnie wtedy jest częściej w domu. Na pewno będę informować Was już od rana, o której możecie spodziewać się konkursu. Należy zgłaszać się pod tym wydarzeniem ! KONKURS
2. Nagrodę w postaci książki, otrzyma jedna osoba, która prawidłowo odpowie na indywidualnie zadane pytanie, które kierowane będzie do wszystkich moich fanów. Zastrzegam, że wygrywa osoba, która najszybciej udzieli poprawnej odpowiedzi. Pytania będą odnosić się do bloga. 
3. Osoby biorące udział w konkursie, proszone są o polubienie/ obserwowanie bloga. Chciałabym, byście nie zapomnieli o wynikach, które będą umieszczane w PONIEDZIAŁKI! 
4. Każdy wygrany proszony jest o zgłoszenie się do mnie po nagrodę, oraz przesłanie mi maila z danymi na adres : nata130@interia.eu
5. Wysyłam książki tylko na terenie Polski.
6. Miło mi będzie, jeśli wiadomość o konkursie, zostanie umieszczona na blogach/fp WASZYCH stron! Prowizoryczny banerek umieściłam w tym poście. Bawmy się razem :)
7. CHCĘ BY ZABAWA BYŁA SUPER I BY NIE BYŁO ŻALÓW. WYBÓR BĘDZIE Z MOJEJ STRONY JAK NAJBARDZIEJ SZCZERY!!! :)


 Mam nadzieję, że zabawa będzie fajnie się rozwijać przez co może będę chciała ją kontynuować! Pokażcie mi, że warto ;) Niedługo również ukaże się konkurs, w którym do wygrania będę książki dla najwierniejszych komentatorów bloga! Strzeżcie się xD


P.S: dziś startujemy o 20:00 ! Do wygrania książka " Papierowe miasta"John Green

6 komentarzy:

 1. Gratuluje i życzę kolejnych urodzin bloga :) Papierowe miasta czytałam więc dziś pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, dziś już nie zdążyłam :( Będę polować na kolejne - fajna inicjatywa :D

  Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna koncepcja. I gratuluję rocznicy bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Och nie zdążyłam i ja! :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy pomysł, ale jak zdążyć z podaną godziną?

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę dać limit czasowy, ponieważ inaczej dużo by było edytowanych komentarzy, a tak mamy pewność, że pierwsza osoba wygrywa i już! ;)

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)