września 30, 2015

#Zapowiedzi Październik!

Kolejny miesiąc już za nami! Jejć, jak to szybko minęło. Kochani mamy jesień! o.O
Zaczynają się studia... dni stają się krótsze no ale za to wieczory dłuższe<3 Jak to jest, że wydawnictwa zawsze wydają tyle cudności właśnie jesienią? Ehhh...
Październik to też czas bardzo ważny dla mnie!  Dokładnie w październiku, dwa lata temu założyłam swojego bloga "Zanurz się w książkach rodem z Niebios".Przez te dwa lata spełniłam swoje marzenia związane z blogowanie, z co przede wszystkim WAM dziękuję. Z tej okazji organizuję dla Was konkursy. Pod tym wydarzeniem możecie wygrywać książki! Pierwsza osoba wygrywa co weekend książkę! ***********KLIK*****************

 Mam dla Was również niespodziankę oddzielną, ponieważ książek u mnie do rozdania jest wiele! Niedługo pojawi się konkurs bezpośrednio na blogu, gdzie wygrać będą mogły dwie a nawet może i więcej osób :)

Póki co zapraszam was serdecznie do odwiedzania mojego bloga, aktywnego brania udziału w dyskusjach, ponieważ uwierzcie mi, będzie warto ;D


No dobrze kochani, dalej wchodzicie na własne ryzyko! Ostrzegam Was, że to co zobaczycie zszokuje was i zaskoczy !


Tytuł: Quantom. Pragnienie
Autor: M.S. Force
Wydawca: Amber
Data wydania: 5.10.2015 r
opis:

Tom 1 trylogii "Quantum" autorki powieści sprzedanych w 3 500 000 egzemplarzy M. S. Force po raz pierwszy w Polsce. Niewinna nauczycielka i władczy największy gwiazdor filmowy świata.
Marzenie milionów kobiet. Dlaczego wybrał właśnie ją?
Natalie ma dwadzieścia trzy lata i ze wszystkich sił stara się odgrodzić od przeszłości. Kiedy była piętnastolatką, przeżyła tragedię i zawód. Odsunęła się od najbliższych i z uporem tworzy nową siebie: pogodną nauczycielkę, która po studiach przyjechała do Nowego Jorku. Stroni od mężczyzn, chodzi na długie spacery z psem. I właśnie podczas spaceru spotyka przeznaczenie – Flynna Godfreya, największego gwiazdora filmowego... pogryzionego przez jej psa.
Od pierwszej chwili wiedzą, że to spotkanie zmieni wszystko. I od pierwszej chwili są świadomi, jak wiele ich różni. Ale namiętność przyciąga ku sobie skromną nauczycielkę i gwiazdora, w którego życiu jest tak wiele tajemnic. I prowadzi w świat gry zmysłów, jakiego ona sobie nie wyobraża...


Tytuł: Zwyczajny dzień
Autor: Nina Majewska- Brown

Wydawca: Rebis
Data wydania: 06.10.2015 r.
opis:

"Zwyczajny dzień" to kontynuacja "Wakacji", barwnej i zmysłowej opowieści o poszukiwaniu i dawaniu miłości, szczęścia, akceptacji, o budowaniu świata na nowo, gdy ten dotychczasowy, tak bardzo bezpieczny i przewidywalny, niespodziewanie się rozpada.

Nina po stracie ukochanego męża i syna musi na nowo uporządkować życie własne i ośmioletniej córki. W obliczu nieszczęść czuje się bezradna i zagubiona, ciągle szuka dna, od którego miałaby siłę się odbić. Niespodziewana ciąża i obecność Klary wyzwalają w niej nie tylko nowe siły, ale są również źródłem małych sukcesów i radości, które pozwalają dostrzec odrobinę cudowności w codzienności.

Pomyśl, że ta pełna zabawnych, ale też wzruszających i refleksyjnych chwil historia mogła przydarzyć się tobie.Tytuł: Nasza słodka tajemnica
Autor: Ninni Schulman

Wydawca: Amber
Data wydania: 06.10.15 r.
opis:

Młoda dziennikarka Magdalena Hansson kolejny raz naraża życie wpogoni za prawdą.
„Taką powieść chciałaby napisać Camilla Läckberg”.
Kwietniowy wieczór wHagfors, cichym miasteczku wpięknym szwedzkim regionie Värmland. Anna-Karin Ehn, pracownica pomocy społecznej, niewraca na noc do domu. Grożono jej, więc mąż zgłasza zaginięcie. Następnego dnia znajduje za miastem samochód żony. Są wnim ślady krwi... Policja podejmuje śledztwo. I natrafia na coraz więcej tajemnic. Co stało się zkobietą, która prowadziła pozornie zwyczajne życie zmężem idziećmi?
Magdalena Hansson wróciła właśnie zurlopu macierzyńskiego do pracy wlokalnej gazecie. Ma napisać artykuł oAnnie-Karin. Im więcej dowiaduje się otej sprawie, tym bardziej się wnią angażuje. Ryzykuje coraz więcej. Bo za zamkniętymi drzwiami zwyczajnych domów kryje się przemoc izbrodnia, októrych się niemówi...

Tytuł: Po drugiej stronie kartki
Autor:  Jodi Picoult, Samantha van Leer

Wydawca: Pruszyński media
Data wydania: 06.10.2015 r.
opis:

Druga część opowieści o księciu Oliverze, który bardzo pragnął żyć w prawdziwym świecie. Za sprawą Delilah udaje mu się w końcu wydostać spomiędzy okładek. Pomimo pewnych mniej lub bardziej zabawnych komplikacji Oliver szybko odnajduje się w szkolnej rzeczywistości i z fascynacją poznaje nowy świat. Potem jednak książka zaczyna się o niego upominać. Na skutek całego szeregu dziwnych zdarzeń rzeczywistość bohaterów opowieści i licealistów z prawdziwego świata zaczyna się poważnie komplikować. A potem daje o sobie znać tak zwane prawdziwe życie. Na szczęście okazuje się, że bajka kryje w sobie naprawdę niezwykłą moc...

Tytuł: Paskudna historia
Autor: Bernard Minier

Wydawca: Rebis
Data: 06.10.2015 r.
opis:

Bernard Minier porzucił na chwilę komendanta Martina Servaza. Zapuszcza się w świat, w którym niebezpieczeństwo czai się gdzie indziej, niż przypuszczamy, a bliskość okazuje się iluzją. Z prawdziwym kunsztem konstruuje pełną napięcia historię. Paskudną historię.


Tytuł: Powiedz, panno, gdzie ty śpisz
Autor: M.J.Aelidge

Wydawca: Czwarta strona
Data wydania: 07.10.2015 r.
opis:

Bezkompromisowa inspektor Helen Grace powraca w wyśmienitym thrillerze "Powiedz, panno, gdzie ty śpisz".
W dzielnicy czerwonych latarni ginie mężczyzna. Zabójca jest bezlitosny. Ciało jest okaleczone, a na miejscu zbrodni brakuje serca... Parę godzin później serce ofiary zostaje dostarczone żonie i dzieciom przez kuriera.
Zaczynają ginąć kolejni mężczyźni. Helen Grace ponownie będzie musiała stawić czoło seryjnemu mordercy, mimo własnych problemów osobistych.


Tytuł: Po prostu bądź
Autor: Magdalena Witkiewicz

Wydawca: Filia
Data wydania: 07.10.2015 r.
opis:

Możemy się umówić i zawrzeć pewien pakt. . .
On był miłością jej życia, gdy go zabrakło jej świat runął.
Została pustka i jeszcze ktoś. . .
W pobliżu zawsze był przyjaciel. Jego przyjaciel, któremu nie wolno było czuć.
Ale możemy się umówić
I zawrzeć pewien pakt
Zaopiekował się nią na dobre i na złe.
Ktoś do nich dołączył, a on nadal trwał.
Pewnie nie taką miłość
wymarzyłaś sobie w snach
Miłość przychodzi bezszelestnie, nikogo nie uprzedza.
Równie cicho odchodzi niezauważona.
Lecz może pokochasz mnie
Za jakiś czas
Tytuł: Aplikacja
Autor: Lauren Miller

Wydawca: Feeria
Data wydania: 07.10.2015 r.
opis:

Co się stanie, gdy życie ludzi zostanie zdominowane przez elektroniczne urządzenia osobiste? Gdy ich spersonalizowane telefony będą im podpowiadać, co powinni zjeść, w co się ubrać, gdzie pójść i z kim zaprzyjaźnić? Oto czasy, w których wielki koncern Gnosis, następca firm Apple i Google, wprowadził na rynek najbardziej rewolucyjne narzędzie wszech czasów: aplikację na telefon Lux. Ten innowacyjny program optymalizuje podejmowanie decyzji przez użytkownika, biorąc pod uwagę jego dobro i preferencje osobiste, co ma dać najlepsze możliwe rezultaty. 16-letnia Rory uważa za oczywiste to, że aplikacja Lux stanowi klucz do zdrowego i szczęśliwego życia. Kiedy zostaje przyjęta do elitarnej Akademii Theden, wydaje się, że rysuje się przed nią przyszłość doskonała. Ale w tej idealnej, wymarzonej szkole pod gładką powierzchnią czai się coś złego. A potem Rory poznaje Northa, przystojniaka z miasta, który prowadzi życie outsidera i – o zgrozo! – nie korzysta z Luxa, co fascynuje dziewczynę. Wkrótce bohaterka zaczyna postępować wbrew rekomendacjom aplikacji – zaczyna słuchać głosu intuicji, którą nauczono ją ignorować. Ten wybór poprowadzi ją do odkrycia prawdy, której ani ona, ani nikt inny nie mógł się spodziewać.


Tytuł: Odrodzona 
Autor: C.C.Hunter
Wydawca: Feeria Young
Data wydania: 07.10.2015 r.
Opis:

Poznajcie historię Delli, wampirzycy z Wodospadów Cienia, która właśnie wkracza na drogę swojego przeznaczenia!
Życie Delli było idealne: rodzina, chłopak, świetlana przyszłość. Przed przemianą. Wtedy wszyscy, których kochała, odeszli. Dziewczyna znalazła schronienie w Wodospadach Cienia, obozie dla nastolatków o nadnaturalnych zdolnościach. Tam właśnie Della i jej przyjaciółki, Kylie i Miranda, leczą sobie nawzajem złamane serca śmiechem. Tam też Della zaczyna treningi, by pracować dla JBF. I nie życzy sobie, żeby coś ją od tego odrywało. Co oznacza, że nie ma czasu na romans ze Steve'em, gorącym zmiennokształtnym, którego pocałunki topią jej serce.
Kiedy w obozie pojawia się nowy wampir, Chase, świat Delli pogrąża się w chaosie. Arogancki i irytująco seksowny Chase stanowi zagadkę... a Della lubi tylko te zagadki, które umie rozwiązać. Nie potrafi rozgryźć Chase'a, a przynajmniej nie wtedy, kiedy musi mierzyć się z nawiedzeniami, gangami wampirów i masą rodzinnych tajemnic. Czy uda jej się udowodnić, że nadaje się do JBF, przeżyć... i nie dać sobie złamać serca?
Tytuł: U brzegu
Autor: Sara Gruen

Wydawca: Rebis
Data wydania: 07.10.2015 r.
opis:

Porywająca i wzruszająca zarazem opowieść o moralnym i erotycznym przebudzeniu młodej kobiety z wyższych sfer pod wpływem przeżyć związanych ze spustoszeniami II wojny światowej, których doświadcza, mieszkając na wsi w górzystym szkockim regionie Highlands.

Nowa powieść Sary Gruen, autorki wydanej w języku polskim „Wody dla słoni”, po raz kolejny ujawnia jej talent do tworzenia urzekających fabuł z historią w tle. Madeleine Hyde, młoda przedstawicielka filadelfijskiej socjety, z wahaniem towarzyszy mężowi oraz najlepszemu przyjacielowi obojga w wyprawie do maleńkiej wioski Drumnadrochit w poszukiwaniu legendarnego potwora z Loch Ness. W tym samym czasie inne monstrum – Hitler – rozpętuje wojnę przeciw siłom alianckim. Mimo krążących nad głowami niemieckich samolotów i niewielkich racji żywnościowych (nie wspominając o braku pończoch) to, czego Madeleine dowiaduje się o sobie i świecie dzięki niezwykłym przyjaźniom z mieszkańcami wioski uświadamia jej nie tylko ogrom szerzącego się wokół zła, ale także moc otaczającego ją piękna i mnogość nieoczekiwanych możliwości.


Tytuł: Pulse
Autor: Gail McHugh

Wydawca: Akurat
Data wydania: 07.10.2015 r.
opis:

Czy wiecie, jakie to przerażające, kiedy pragniesz czegoś tak bardzo, że jesteś gotowa stać się zupełnie innym człowiekiem, żeby to osiągnąć?
Emily kładzie na szali całe swoje życie, żeby być z mężczyzną, który zdobył jej serce. Niestety nie ma pewności, że Gavin naprawdę ją kocha; pozostaje wierzyć, że postąpiła słusznie, idąc za głosem serca, i że jej wybranek okaże się takim człowiekiem, jakim chciała go widzieć.
Niestety, wszystko wskazuje na to, że tak nie jest. Dążący do autodestrukcji, zamknięty we własnym ponurym świecie Gavin rozpaczliwie potrzebuje pomocy. Emily musi zdecydować, czy jest gotowa poświęcić wszystko, żeby go uratować, i czy uczucie, jakim go darzy, jest wystarczająco silne, by wystawić je na tak ciężką próbę.Tytuł: Nieśmiertelni z Meluhy
Autor: Amish

Wydawca: Czwarta strona
Data wydania: 07.10. 2015 r.
opis:

Rok 1900 p. n. e. Kraina, którą w dzisiejszych Indiach nazywa się cywilizacją doliny Indusu. Ówcześni mieszkańcy zwali ją Meluhą. To idealne państwo stworzył przed wieloma stuleciami Pan Rama, jeden z największych władców w dziejach.
Dumne ongiś cesarstwo oraz władający nim Surjawanśi mają jednak problemy. Ich największa rzeka, otaczana czcią Saraswati, powoli wysycha. Surjawanśi stoją także w obliczu groźnych ataków z położonej na wschodzie krainy, którą władają Ćandrawanśi. Co gorsza, sprzymierzyli się oni z Nagami, złowrogą, otoczoną ostracyzmem rasą zdeformowanych ludzi, niezwykle biegłych w walce. Surjawanśi całą swą nadzieję pokładają w starożytnej legendzie: Gdy zło osiągnie olbrzymią moc i będzie się wam wydawało, że wszystko stracone, a wasi wrogowie z pewnością zatriumfują, nadejdzie bohater.
Czy nieokrzesany uchodźca z Tybetu, Śiwa, może być tym bohaterem?
I czy rzeczywiście pragnie nim zostać?
Czy prowadzony przez przeznaczenie i miłość Śiwa wypełni swój los i poprowadzi Meluhan do triumfu nad złem?
"Nieśmiertelni z Meluhy" to pierwszy tom trylogii o Śiwie – zwykłym człowieku, którego karma uczyniła Mahadewą, Bogiem Bogów.Tytuł: Daj nam ostatnią szansę
Autor: Abbi Glines

Wydawca: Pascal
Data wydania: 07.10. 2015 r.
Opis:

To była miłość. Dlaczego więc pozwolił jej odejść?
Grant uświadamia sobie, że odrzucając Harlow, popełnił największy błąd swojego życia. Chciałby go naprawić, lecz Harlow nie daje mu szansy. Mężczyzna jest w rozpaczy, a nie wie jeszcze, że... Harlow jest w ciąży, która zagraża jej życiu.
Jak potoczą się ich losy? Czy czeka ich szczęśliwe zakończenie?Tytuł: jutro zaświeci słońce
Autor: Joanna Sykut

Wydawca: Czwarta strona
Data wydania: 07.10. 2015 r.
opis:

Wyobraź sobie, że Twoja matka jest źródłem Twojego lęku i destrukcji.
Wyobraź sobie, że jesteś zakładniczką rodzinnej tajemnicy.
Anita marzy o byciu pisarką. Wspierana przez męża decyduje się na kolejne ważne kroki i zmiany w swoim życiu. Wspólnie kupują upragnione mieszkanie i powoli budują własny świat.
Nie jest im jednak dane cieszyć się małżeństwem ani sukcesami. Despotyczna matka Anity, która od zawsze zaniżała jej poczucie wartości, starając się podporządkować sobie całkowicie córkę, wkracza ponownie do ich życia.
Czy Anitę znajdzie siłę, żeby walczyć o swoje życie?
Joanna Sykat pisze tak plastycznie, że łatwo sobie wyobrazić podobną relację z ... własną matką. „Jutro zaświeci słońce” to książka, która wierci dziury w duszy, stawia niewygodne pytania i oczyszcza umysł. To jedna z tych książek, które chciałoby się przytulić do serca.


Tytuł: Pocałunki piasku
Autor: Reyes Monforte
Wydawca: WAM
Data premiery: 07.10.2015 r.
opis:

Jesteśmy tym, kim uczyniła nas nasza przeszłość.
Nigdy nie uda ci się zapomnieć, skąd pochodzisz, nigdy nie uda ci się tego zmienić. . . bez miłości.
Historia pustyni zapisywana jest na piasku. Laia swoją własną historię miała wyrytą na skórze przez gwałtowne podmuchy ostrego wiatru sirocco, aby nigdy nie zapomniała, skąd pochodzi i kim naprawdę jest. Jej przeszłość zmuszała ją do milczenia nawet wobec najbliższych. Istnieją bowiem sekrety, które parzą tak długo, aż wszystko wokół spalą i przemienią życie w popiół. Jednak nawet na pustyni zdarzają się cuda: bezkresne pragnienie miłości może wygrać z żarem pustyni.
Pocałunki piasku to prawdziwa historia dziewczyny pochodzącej z wydm Sahary, która otrzymała nowe życie w Hiszpanii: wreszcie studiuje, robi karierę, jest pod opieką świetnych lekarzy, ponadto - zakochuje się ze wzajemnością. Niespodziewanie, przeszłość zaczyna się o nią upominać i zmusza ją do powrotu.


Tytuł: Quantum. Kuszenie
Autor: M.S.Force

Wydawca: Amber
Data premiery: 08.10.2015 r.
Opis:

On lubi dominować w seksie. Ona zrezygnowała z seksu. Nie ma
szans, żeby im się udało... A może jednak?
Młoda nauczycielka. I gwiazdor filmowy. Łączy ich namiętna miłość. Dzielą zatajone tajemnice...
Zbudowane z takim trudem nowe życie Natalie zawaliło się jak domek z kart. Straciła ukochaną pracę, a świat poznał jej przeszłość, od której – jak myślała – odcięła się na zawsze. Ale jest przy niej Flynn, opiekuńczy, czuły, wspierający. Tylko z nim czuje się bezpieczna. Tylko jemu wyznaje, dlaczego zerwała z rodziną i przyjechała do Nowego Jorku...
Flynn za wszelką cenę chce być mężczyzną, jakiego Natalie potrzebuje. Lecz czy zdoła się oprzeć swoim mrocznym pragnieniom? Czy zdoła zatrzymać Natalie, gdy na jaw wyjdzie jego sekret i padnie podejrzenie o morderstwo...
Od Nowego Jorku do Los Angeles, od Hollywood do Las Vegas, ognisty romans Flynna i Natalie ma w sobie to, co najlepsze: romantyczność, namiętność, gorący seks, nieustępliwych paparazzi i zbrodnię, która może zniszczyć wszystko...


Tytuł: Wszechświaty. Utopia.
Autor: Leonardo Patrignani

Wydawca: Dreams
Data wydania: 10.10.2015 r.
opis:

Rzeczywistość, w której Alex, Jenny i Marco żyją od osiemnastu lat jest ich bezpiecznym schronieniem. To tylko jedna z niezliczonych możliwości, jeden z Wszechświatów. Co tak naprawdę wydarzyło się podczas próby ucieczki z totalitarnej Gai, w drodze do statku zmierzającego na Wschód? Jakie będą konsekwencje dramatycznego wyboru, którego dokonała Anna? Gdzieś tam jest ktoś, kto posiada te same zdolności co oni i to z jego winy świat zaczyna się rozpadać. Gdzieś tam jest osiemdziesięcioletni staruszek dożywający swoich dni w więzieniu i dwójka młodych ludzi zamkniętych jak myszy w laboratorium. Gdzieś tam ich umysły pozostały jedyną i ostatnią nadzieją...

Tytuł: Bez pamięci
Autor: Barbara Freethy

Wydawca: Bis
Data wydania: 12.10.2015 r.
opis:

Sarah budzi się po wypadku samochodowym z amnezją. Przy jej łóżku pojawia się nieznajomy mężczyzna i domaga się wyjaśnień, dlaczego przed siedmioma miesiącami opuściła go, zabierając ich wspólne dziecko. Sarah ma tylko przebłyski wspomnień, stara się jednak wspomóc Jake'a w poszukiwaniach córeczki. Uwalniając okruchy pamięci, okazuje się jednak zupełnie inną osobą niż ta, którą kochał Jake.


Tytuł: Srebrne cienie
Autor: Richelle Mead
Wydawca: Nasza księgarnia
Data: 14.10.2015 r.
opis;

Nowa seria autorki „Akademii wampirów”!
Sydney podjęła decyzję, by ufać swojemu sercu i intuicji, a nie naukom wpajanym od dziecka przez alchemików. Jednak zapłaciła za to najwyższą możliwą cenę. Gdy zwierzchnicy odkryli prawdę o jej uczuciach, najgorszy scenariusz stał się nieunikniony. Odizolowana od świata, oddzielona od rodziny, przyjaciół oraz ukochanego mężczyzny będzie musiała podjąć walkę o tożsamość. Pozostanie wierną własnym ideałom okaże się jednak szalenie trudne w otoczeniu, gdzie z trudem można odróżnić wrogów od tych, którym warto zaufać, a przetrwanie każdego dnia jest wyzwaniem. Sydney wierzy, że przyjaciele zdołają ją ocalić.
Ale czy pomoc nadejdzie w porę?Tytuł: Tajemniczy ogień
Autor: C.J. Daughter i Carina Rozenfeld

Wydawca: Otwarte
Data: 21.10.2015 r.
opis:


Taylor Montclair (Anglia)
Pewnego dnia wybuch złości Taylor powoduje, że przedmioty wokół niej zmieniają swoje położenie, a silne emocje zakłócają przepływ elektryczności. Dziewczyna poznaje szokującą prawdę o swoim pochodzeniu. Dowiaduje się, że drzemie w niej tajemny ogień.
Sacha Winters (Francja)
Setki lat temu na stosie spłonęła alchemiczka, która rzuciła klątwę na trzynaście pokoleń pierworodnych synów z rodu jej zabójców. Sacha jest trzynasty – za osiem tygodni ma umrzeć. Na świecie jest tylko jedna osoba, która może mu pomóc.
Dzielą ich setki kilometrów, łączy przeznaczenie.
Czy zdążą się odnaleźć, nim Sacha zginie, a świat pochłonie ogień? I co o tym sądzicie?

11 komentarzy:

 1. propozycje ciekawe ale nie znalazłam żadnego "must have" dla siebie. Może to i lepiej ;) niemniej jednak gratuluje poświęcenia. niełatwo zrobić taką notkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie zawsze lubię robić zapowiedzi, ale mam zawsze kłopot, jakie książki powinnam w nich umieścić ;D

   Usuń
  2. oj tak, to jest problem. wydawnictw jest tak duż, jes z czego wybierać :D

   Usuń
 2. Na nową książkę Miniera czekałam i czekałam, więc na pewno ją przeczytam :) Ciekawa też jestem nowej książki Witkiewicz i Jodi Picoult (ale chyba najpierw muszę przeczytać pierwszą, którą napisała z córką). Zapowiada się fajny miesiąc :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Pulse" czytałam przedpremierowo. Świetna :)
  Sięgnęłabym natomiast po "Aplikację". Zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne! Pulse też czytałam już :) świetne jest :)

   Usuń
 4. "Po prostu bądź" to pozycja, po którą na pewno sięgnę. Uwielbiam powieści tej autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "U brzegu" i "Tajemny ogień" wydają się naprawdę interesujące. ;)
  Prowadzisz ciekawego bloga.;))
  Pozdrawiam, dodaję do obserwowanych i zapraszam do mnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny! jak najbardziej pojawię sie u ciebie :)

   Usuń
 6. "Pragnienie" oraz "Jutro zaświeci słońce" - dla mnie obowiązkowe tytuły ;) Także planuję ich przeczytanie.

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)