marca 09, 2016

#KONKURS 2!

 Jak większość Was zapewne wie, dokładnie 16 marca 2016 r., nakładem Wydawnictwa Akurat, zostanie wydana nowa powieść Sylvain Reynard pt.: Raven .
 Książka ta opowiada historię Raven Wood i przystojnego, nierealnie pociągającego mężczyznę, który ratuję ją z rąk gwałcicieli. Moja recenzja i opinia o tej książce znajduję się tutaj:<3

dzisiaj możecie wziąć udział w konkursie i wygrać jeden egzemplarz książki, który ufundowało Wydawnictwo Akurat!


 W konkursie jaki organizuję, są bardzo proste zasady, z którymi proszę się zapoznać:

 REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jestem ja Natalia Z, autorka bloga Zanurz się w książkach rodem z niebios. Nagroda w postaci 1x egemplarza książki pt." Raven" Sylvain Reynard ufundowało WYDAWNICTWO AKURAT.
2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy, kto spełni warunki podane w punkcie 4.
3. Konkurs trwa od 09.03.2016r. –23.03.2016r. (do godz.23.59). A wyniki zostaną ogłoszone do tygodnia po zakończeniu konkursu. Wygrywa 1 osoba.
4. Aby wziąć udział wystarczy spełnić następujące warunki:
a) Posiadać adres zamieszkania na terenie Polski.
b) Zgłosić się w komentarzu.
c) Napisać w komentarzu swój adres e-mail.
d) Umieścić baner konkursowy u siebie na blogu, bądź udostępnić na tablicy.
f) OBSERWOWAĆ BLOGA i polubić FP ( POLUB ;) )

g) POLUBIĆ STRONĘ WYDAWNICTWA AKURAT
h) Odpowiedzieć na pytanie konkursowe znajdujące się poniżej.
5. Nagrodą w konkursie jest książka wymieniona wyżej.
6. Laureat konkursu zostanie wybrany przez organizatora konkursu. 

7. Zwycięzca ma obowiązek w ciągu 4 dni roboczych od opublikowania wyników, przesłać swój adres drogą mailową - w celu wysyłki nagrody – na adres nata130@interia.eu. Muszę go bowiem przesłać do wydawnictwa.
8.Jeżeli zwycięzca nie prześle swoich danych adresowych, traci prawo do nagrody. Zostanie ona przyznana kolejnej, wybranej przez organizatora osobie.Oto co musicie zrobić:
Co byś zrobił/a gdyby ktoś podarował Ci 24 h bycia wampirem? Zastanów się i przedstaw, jak wyglądałby twój idealny dzień bycia nieśmiertelnym.
Technika jest dowolna. Sami decydujecie, czy chcecie coś napisać, narysować itp. Czekam na waszą kreatywność, ponieważ ona
zostanie nagrodzona! Jest bowiem o co walczyć!


Banerek :)


 Myślę, że wszystkie punkty są jasne, lecz gdybyście mieli jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu mailowego : nata130@interia.eu

Wzór zgłoszenia:
Zgłaszam się
Obserwuję jako:
Link do banerku:
Odpowiedź: (wklejacie jeśli jest ona pisemna, bądź przesyłacie na maila. Proszę podpisać się nickiem, pod którym obserwujecie - w wiadomości) 


 Macie na to aż 2 tygodnie! Powodzenia! 

21 komentarzy:

 1. Czytam właśnie i chyba jest o co walczyć. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam. Jest o co walczyć. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odkąd tylko zobaczyłam "Zmierzch", weszłam w świat wampirów i wciąż nie znalazłam wyjścia :) Nie żałuje. Nie raz zastanawiałam się jakby to było być taką nieśmiertelną istotą, dlatego jeśli miałabym przemienić się na jedną dobę, wiem dokładnie co bym zrobiła (prawie). Po pierwsze zrobiłabym coś, na co bym nigdy nie miała odwagi, ponieważ strach mnie paraliżuje - skok na spadochronie. Zawsze chciałam poczuć smak latania, lecz za każdym razem w mojej głowie kończy się to niezbyt przyjemnie. Będąc wampirem nie musiałabym martwić się o swoją "kruchość". Na pewno wypróbowałabym też swoją szybkość i wytrzymałość przez przebiegnięcie maratonu i pokonaniu nawet naszego wspaniałego Henryka Szosta. Po tym aktywnie spędzonym czaie, w którym spaliłabym czekoladę, którą zjadłam wcześniej (choć jako wieczna nie musiałabym przejmować się metabolizmem, gdyż jest on niewiarygodnie szybki, co jest chyba najlepszą rzeczą, bo jestem uzależniona od słodkiego) i zrobiłabym się na bóstwo, poszłabym na jeden z najbardziej wykwintnych bankietów. Po tym jak oczarowałabym elitę tego świata i zapewniła sobie swoją "człowieczą" przyszłość jak w niebie oraz pracę w najlepszej korporacji w Nowym Yorku, wieczór spędziłabym na wieży Eiffla, przyglądając się temu dniu tak niezwykłemu. Bycie jak członek rodziny Cullenów daje naprawdę niesamowite możliwości, ale na dłuższą metę, to nie mogłabym cieszyć się takim życiem, gdzie co noc trzeba "wgryźć się" w kogoś, aby przeżyć do jutra. Trzeba byłoby dokładnie przeliczyć ZA i PRZECIW.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja swój egzemplarz już mam :) Rewelacyjna książka. Ale umieściłam na moim fanpejdżu link do Twojego konkursu. Reklama zawsze się przyda, a już w szczególności takiego konkursu, który jest naprawdę wart uwagi :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się.
  Obserwuję jako: Yuu_Hyakuya
  Link do banera: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=513720305499384&set=a.242614855943265.1073741834.100005842569043&type=3&theater

  Odpowiedź: Co bym zrobiła gdybym mogła być wampirem przez 24h? Zależy to od tego do jakiej książki o wampirach bym się odniosła(a jest ich naprawdę dużo).
  W "Zmierzchu" wampiry posiadają nadludzką szybkość i siłę, trudno ich zranić oraz w niektórych przypadkach mają inne nadprzyrodzone moce. Gdybym mogła być wampirem z tej książki chciałabym za pomocą mojej niezwykłej szybkości odwiedzić kilka miejsc na ziemi(zawsze chciałam odwiedzić Japonię i Hiszpanię). Chciałabym także zrobić coś ekstremalnego, ponieważ nie musiałabym się już przejmować, że stanie mi się krzywda.
  Jednak w cyklu książek "Wodospady cienia" wampiry poza super wyczulonym węchem i niesamowitą szybkością potrafią także latać. I gdybym mogła być wampirem z tych książek chciałabym po prostu latać. Zawsze byłam ciekawa, jak to jest latać po niebie niczym ptak. Bez żadnych ograniczeń. Przeczytałam naprawdę dużo książek o wampirach i wybrałam z nich tylko dwie. Mam nadzieję że moja odpowiedź jest poprawna. Życzę powodzenia innym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książkę już mam więc życzę powodzenia wszystkim biorącym udział :-) Udostępniam banner u siebie w zakładce konkursy ;-)
  Zapraszam też do siebie, na konkurs z "Oddychaj mną"
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się
  Obserwuję jako: magi18
  Link do banerku: https://www.facebook.com/magdalena.zajac.1610/posts/10201285750343272
  Odpowiedź: Mieć jeden dzień z życia wampira i co z nim zrobić? Więc tak sobie myślę i myślę... i pewnie spróbowałabym żyć jak wampir tzn.:
  --> napis się krwi,
  --> spać w trumnie
  --> sprawdzić działanie światła słonecznego (na palcu tylko)
  --> sprawdzić jak działa srebro na mnie
  --> sprawdzić, czy mogę wejść do kościoła.
  Gdy już wszystko to zrobiłabym to pewnie na koniec spróbowałabym latać. Bo kto nie chciałby choć raz się przelecieć? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się ☺
  Obserwuje : artystkam
  mail: martyna_c27@o2.pl
  Link jest na fb, na moim profilu Martyna Katarzyna Zarzycka, niestety przez tel ciężko wkleić, zrobię to później :-:-)
  Odpowiedź wkrótce!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jako, że lubię pisać wiersze, wszystko w nim wyjaśniam :)
   "Wampiry"
   kły i krew to ich atrybut
   wiele spontanicznych przygód
   sieją strach i zamęt
   gdy usłyszysz dźwiek:
   wampir!
   wpadasz w lęk!
   lodowate ręce, lecz nie serce,
   gdy je poznasz
   dowiesz się więcej,
   czytaj więcej, badaj więcej
   chwilę czasu Ci poświęce.
   gdyż Ci opowiedzieć zechcę.
   o naturze ich wampirzej.
   przejdźcie drodzy trochę niżej.
   gdybym wampirem być mogła,
   choć przez jeden dzień,
   pełnią życia chciała żyć,
   i zostawić cień.
   Sprawdzić wszystkie te sekrety,
   nieodkryte jeszcze,
   być wampirem to - o, rety!
   wszystko zatem streszczę w wierszu :)

   Usuń
  2. https://www.facebook.com/martynakatarzyna.zarzycka

   Usuń
 9. Dziękuję za zaproszenie do konkursu, ale książkę już czytałam i mogę tylko powiedzieć, że bardzo mi się podobała ;). Warto o nią zawalczyć.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Kryśka #Wybebeszamy_książki
  Link do banerku: http://krychawachaksiazki.blogspot.com/p/konkursy.html
  Odpowiedź:
  Gdybym na jeden dzień miała stać się wampirem, po pierwsze napiłabym się krwi i dowiedziała się, czy smakowałaby dla mnie jak czekolada, a może kurczak? Potem, prawdopodobnie, spróbowałabym wyjść na słońce, co zapewne poprzedziłabym zakupieniem filtru przeciwsłonecznego. Po tym małym szaleństwie spróbowałabym się upić, a potem wykonałabym eksperyment. Mianowicie sprawdziłabym, czy wampiry faktycznie nie mogą przyjmować stałego pokarmu. Potem chwilę rozpaczałabym nad prawdopodobną odpowiedzią, która pewnie brzmiałaby "nie, nie mogą".
  Moim następnym krokiem byłoby znalezienie seksownego, przystojnego kochanka, wypróbowanie go i obalenie tezy, że wampirzy seks to najlepszy seks. Jeśli faktycznie byłby tak dobry i moja próba nie powiodłaby się, to na wampirzy sposób wzięłabyś ślub z moim wybrankiem :D który oczywiście byłby wspaniały i cudowny jak Bones z serii J.Frost (radzę przeczytać, książki wymiatają!). I to, tak ogólnie, byłby mój dzień.
  Pozdrawiam,
  Kryśka

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Magia słowa lubię fp Twój i Wydawnictwo jako Angelika Ślusarczyk
  Link do banerku: Po prawej stronie w rubryczce, http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/
  Zamieniłabym się w postać jednego z bohaterów, obojętnie jakiego z cyklu 'Kroniki rodu Drake'ów' A. Harvey. I cieszyłabym się chwilą bycia wampirem, robiąc to, co bohater ;)

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Powodzenia wszystkim! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłaszam się
  Obserwuję jako: Klaudia M
  Link do banerku: https://www.facebook.com/izabela.orlinska.7/posts/781981678613458
  Odpowiedź: Wysłana mailem

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się
  Obserwuję jako: Dagmara Męcina
  e-mail: vicky-7@o2.pl
  Link do banerku: https://www.facebook.com/dagmara.mecina?fref=ts

  Odpowiedź:Mój idealny dzień bycia nieśmiertelną na pewno poświęciłabym mojej pasji – samochodom. Przetestowałabym na torach i pustych drogach najszybsze samochody świata, wiedząc, że nic mi się nie stanie :D Z przyjemnością również pościgałabym się z najlepszymi kierowcami. Ten cudowny dzień zapamiętałabym do końca życia. Jeśli starczyłoby czasu spróbowałabym innych sportów ekstremalnych, m.in. wspinaczki górskiej bez zabezpieczenia, skok ze spadochronem, pilotowanie śmigłowca:) Wampiry są dużo szybsze od ludzi, podejrzewam więc, że miałabym jeszcze czas na odwiedzenie krajów, do których normalnie boję się jechać ze względu na dużą przestępczość i choroby.

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)