sierpnia 01, 2018

"Obsesja" Helen Hardt


Jade Roberts darzy Talona Steela poważnym uczuciem i bardziej niż kiedykolwiek jest zdecydowana pomóc mu uporać się z demonami przeszłości. Kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Steelów i nieświadomie przyciąga niebezpiecznych wrogów z ich owianej tajemnicą przeszłości.
Talon głęboko kocha Jade i pragnie zdobyć ją na zawsze. Konfrontuje się więc ze swoimi najpoważniejszymi lękami i odsłania wciąż świeże rany, próbując je zaleczyć. Kroczy drogą śliską i zdradziecką, ale jeśli na niej wytrwa, w końcu będzie wart miłości Jade.
Ogień namiętności między nimi wciąż płonie, ale z mroku wyłaniają się dawni wrogowie Talona. Oboje, i Jade, i Talon nie są bezpieczni…         

"Jade wyjechała zaledwie dziś rano, a już czuło się pustkę. Nawet w tym wielkim domu na ranczu nieobecność Jade – jej ciała, jej duszy – dawała się prawie zmierzyć – była tak gęsta, że nieomal widzialna. Przenikała mnie niczym zimna mgła."
Czułam, że ta powieść będzie wciągająca. Jeśli chodzi o zapał podczas czytania, to nie omijał mnie aż do samego końca. Już podczas poznania pierwszego tomu, seria ta przypadła mocno do mojego gusta czytelniczego. Porusza ona bardzo trudny temat, łącząc w sobie miłość oraz pożądanie.

Poznani w I tomie bohaterowie raz jeszcze dają o sobie znać. Jade oraz Talon, darzą się prawdziwym uczuciem. Niestety ich wspólna droga nie jest łatwa. Talon nie potrafi otworzyć się przed Jade, która ma coraz mniej cierpliwości względem jego zachowania. Próbuje więc na własną rękę poszukać informacji o rodzinie Talona. Natrafia jednak na informacje, które nie do końca dają jej wyjaśnienie jego dziwnego zachowania. Jaką tajemnicę skrywają bracia Steel? Co wstrząsnęło ich rodziną dwadzieścia lat temu? Prawda bywa okrutna...

Bardzo wciągająca jest historia Talona oraz Jade. Czyta się ją zachłannie, bardzo szybko. Jest relaksująca pomimo swego trudnego charakteru. Bardzo uczuciowo się do niej podchodzi, ponieważ na stronicach tej części, nowe prawdy na temat przeszłości Talona, odkrywają jego tragiczne dzieciństwo. Autorka świetnie wkomponowała jego podświadome wspomnienia z teraźniejszością. Krok po kroku domyślamy się kto zawinił w przeszłości. Z zaciekawieniem będę śledzić następny tom tej serii. Koniecznie muszę poznać całą historię Steelów, która już teraz wiem, że jest dramatyczna.
"Musiałem komuś powiedzieć, że jestem zakochany.
Bo czymże innym to było? Nawet teraz, kiedy jej nie widziałem od tylu godzin, wciąż była obecna w moich myślach. Jej złotobrązowe włosy spływające na kremowe ramiona, jej ciemnoczerwone usta tak pełne i zachęcające do całowania, z ich smakiem truskawek i szampana."
Jeśli zastanawiacie się nad podjęciem próby poznania tej powieści, to niepotrzebnie. Już od pierwszych stron wciągnie was ten dramatyczny romans. Na początek proponuje Wam poznanie tomu I, o którym możecie również poczytać na moim blogu. Jestem pewna, że zauroczycie się płynną akcją i pomysłowymi wydarzeniami jakie obmyśliła dla bohaterów autorka.

Polecam powieść i zachęcam, abyście po nią szybko sięgnęli.  Czyta się ją bardzo szybko, ma ambicje i potencjał. Narracja podzielona jest pomiędzy dwoje bohaterów: Jade i Talona. Możemy więc z czystym sumieniem poznać ich uczucia oraz przemyślenia. Jestem pod wielkim wrażaniem pióra autorki. Na pewno jeszcze niejedna jej powieść przede mną.

Moja ocena:
8/10


Wytyczne książki:
Wydawca: Edipresse Książki
Autor: Helen Hardt
Tytuł oryginalny: Obsession
Seria/tom: Saga Braci Steelów/II
Data premiery: 20 czerwca 2018 r.
Ilość stron: 304
Kategoria: romans, erotyk
Cena detaliczna: 39,90 zł


Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki. Zastrzegam, że moja opinia jest całkowicie subiektywna.


*Opis wydawcy.

8 komentarzy:

 1. Pierwszy raz słyszę o tym tytule. Jeśli jednak miałabym poznać ten cykl, to zdecydowanie czytanie zacznę od tomu pierwszego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie wciągające książki czyta się najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Dla mnie ta historia jest bardzo wciągająca 😊

   Usuń
 3. Chętnie przeczytam tę książkę. Może i mnie wciągnie. :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)