kwietnia 04, 2016

Kwiecień, kwiecień co przeplata... - zapowiedzi + podsumowanie!

 Wspaniale jest się budzić rano i widzieć nie ciemność za oknem a słonko, prawda? Mnie co rano budzą promienie wpadające przez balkon. Tak się cieszę, że przyszła już wiosna! Kwiecień jest tego piękną oznaką. Zarówno na zewnątrz aura daje znać o wiośnie, ale i wydawnictwa. Piękne okładki towarzyszą nam w zapowiedziach na ten miesiąc. Poniżej znajdziecie tytuły, które aż kuszą i zniewalają. Mam nadzieję, że znajdziecie w nich coś dla siebie.


Dzisiaj przedstawiam Wam również krótkie statystyki z minionego miesiąca. 

Liczba wyświetleń: 84184 (było 79820 odwiedziliście mnie 4364 razy)
Liczba komentarzy: 4215 (było 3887)
Liczba obserwatorów: 323 (było 303 ) Dziękuję <3 ^^
Liczba przeczytanych książek: 11
Liczba opublikowanych recenzji: 6
Liczba recenzji przedpremierowych: 3
Liczba recenzji oczekujących na publikację: 7
Liczba opublikowanych postów: 11

Ponadto też przeprowadziłam konkurs na blogu gdzie zwyciężyła Klaudia M! Jeszcze raz gratulacje! :)
Przechodząc dalej, oto i zapowiedzi wydawnicze... ^^Tytuł: Blisko chmur
Autor: Sylwia Trojanowska
Wydawca: Videograf
Data premiery: 06.04.2016 r.
opis:
Kontynuacja bestsellerowej „Szkoły latania”, niesamowitej powieści o miłości, przyjaźni i podejmowaniu wyzwań. Po rozstaniu z Maksem Kaśka próbuje poukładać wszystko od nowa, choć zdaje sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Uczucie, które sprawiło, że rozkwitła, stała się pewniejsza siebie i po prostu szczęśliwsza, nabrało innych barw. Przyjaciółka, rodzina i grupa wsparcia pomagają jej przejść przez najtrudniejsze momenty, a Kaśka dzięki nim zaczyna budować nową przyszłość i pokonuje trudności, które pojawiają się na jej drodze. Czy uda jej się kontynuować odchudzanie i utrzymać nowy, lżejszy styl życia?

Tytuł: Zwodnicza miłość
Autor: Julie Cohen
Wydawca: Filia
Data premiery: 06.04.2016 r.
opis:
Ostatnimi czasy Felicity nie może pozbyć się wątpliwości. Jej mąż, Quinn – najżyczliwszy człowiek, jakiego zna – kocha jej małe dziwactwa bardziej niż Felicity czuje, że na to zasługuje. Jednak nagle dziewczyna nabiera przekonania, że coś jest nie tak. Wtem doświadcza czegoś niesamowitego: czuje w powietrzu zapach perfum, który budzi w niej długo uśpione wspomnienia. Później zdarza się to jeszcze kilka razy – powraca echo minionych dni i widmo mężczyzny, którego Felicity nie widziała od dziesięciu lat. Echo niesie też wspomnienie uczucia głębokiej, wyjątkowej miłości...
Tytuł: Harem Sulejmana
Autor: Colin Falconer
Wydawca: Między słowami
Data premiery: 06.04.2016 r.
opis:
Powiedziano jej, że pierwszym prawem haremu jest cisza.
Ale Hürrem nie zamierzała stracić swojej szansy.
Ognistowłosa niewolnica z kresów Rzeczpospolitej obudziła samego diabła, by zdobyć Sulejmana, mężczyznę, który mógł mieć wszystkie kobiety świata.
Władca trzech kontynentów nazywał ją swoim Księżycem, wybranką, doradcą.
Ale ona miała tylko jedną namiętność: zemstę. Wrogów pokonywała ich własnymi słabościami. Miłość zamieniała w truciznę. Snuła pajęczynę z podszeptów i intryg, by stać się najpotężniejszą kobietą Imperium.

Tytuł: Pustka
Autor: J.D.Horn
Wydawca: Feeria Young
Data premiery: 07.04.2016 r.
opis:

Jakaś nieziemska energia przenika senną fasadę urokliwego miasteczka Savannah. W gąszczu wijących się starych uliczek kryje się mroczny sekret, ale tylko nieliczni zdają sobie z tego sprawę. Aż za dobrze wie o nim rodzina Mercy Taylor, najpotężniejszych czarownic amerykańskiego Południa. Mercy i jej mąż cieszą się na myśl o nieodległych narodzinach, wyczekując momentu, kiedy częścią ich życia stanie się malutka Colin. Jednak po niepokojącej wizycie dawnego wroga Mercy uświadamia sobie, że czarna magia znów jest w grze i ktoś – lub coś – zamierza pozbyć się jej samej oraz jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Żeby odkryć prawdę, będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę.

Tytuł: Gwiazdy fortuny
Autor: Nora Roberts
Wydawca: Prószyński i S-ka
Data premiery: 07.04.2016 r.
opis:
Sasha Riggs maluje niesamowite obrazy, pełne dziwacznych postaci i koszmarów, które dręczą ją w snach. Pod wpływem swoich wizji udaje się na grecką wyspę Korfu. Spotyka tu pięcioro młodych ludzi obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami. Muszą połączyć siły, by uratować świat przed zagrażającym mu niebezpieczeństwem.
Sasha próbuje walczyć ze swoim przeznaczeniem. Jej towarzysz, obdarzony czarnoksięską mocą Bran, pomaga dziewczynie uwierzyć w siebie i razem z pozostałą czwórką rozpoczynają poszukiwania gwiazdy ognia, ukrytej w podmorskiej jaskini. Tuż obok nich czai się jednak ktoś, kto uczyni wszystko, byle tylko im przeszkodzić. Rozpoczyna się wielka próba. . .

Tytuł: Ugly Love
Autor: Colleen Hoover
Wydawca: Otwarte
Data premiery: 13.04.2016 r.
opis:
Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera.
Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje się nie do wytrzymania i prowokuje do pytań, ożywają jego dramatyczne wspomnienia.
Serca zaczynają szybciej bić, obietnice zostają złamane, reguły przestają obowiązywać... Tej powieści się nie czyta, tylko przeżywa – całą sobą, sercem i duszą, a po zakończeniu nic już nie jest takie samo.

Tytuł: Remedium. Program część 0.
Autor: Suzanne Young
Wydawca: Feeria Young
Data premiery: 13.04.2016 r.
opis:
Czy można wcielać się w różne postaci, nie tracąc swojej własnej tożsamości?
W świecie przed Programem...
Siedemnastoletnia Quinlan McKee ma niezwykły dar i od lat z powodzeniem go wykorzystuje – niesie pocieszenie rodzinom zmarłych nastolatków. Pomaga krewnym przetrwać żałobę, wchodząc na pewien czas w rolę tych, którzy niedawno odeszli. Nosi ubrania i fryzury zmarłych, a obejrzawszy filmy i zdjęcia z ich udziałem, przejmuje ich zachowania. Czasem nawet zdarza jej się mylić swoją własną przeszłość z losami tych, których role odgrywa. Jest tylko jeden warunek: nie wolno jej się angażować emocjonalnie.
Choć doskonale wie, że jest to surowo zabronione, to od kiedy stała się Cataliną Barnes, między nią a chłopakiem zmarłej dziewczyny zaczyna rodzić się więź. A to dopiero początek trudności. Bo gdy Quinlan poznaje prawdę o śmierci Cataliny, komplikacji przybywa. Ponieważ ta śmierć mogła nastąpić w wyniku epidemii...


Tytuł: Chłopak, który stracił głowę.
Autor: John Corey Whaley
Wydawca: Otwarte
Data premiery: 13.04.2016 r.
opis:
Hej!
Poznaj Travisa. Ma 16 lat, superdziewczynę i nieuleczalnego raka. Gdy staje przed wyborem: śmierć lub eksperymentalna operacja, nie zastanawia się długo. Godzi się na to, by ciało od szyi w dół przeszczepiono mu od zdrowego człowieka. Jest tylko jeden problem – na razie rozwój medycyny nie pozwala na przeprowadzenie tak skomplikowanego zabiegu, dlatego chłopak musi zostać wprowadzony w śpiączkę podobną do hibernacji i czekać. Żegna się więc z bliskimi, bo nie wie, czy i kiedy się z nimi zobaczy.
Budzi się pięć lat później. Ma własną głowę i atrakcyjne, choć obce ciało. Świat z pozoru jest taki sam jak dawniej. Jednak powrót do życia wygląda inaczej, niż Travis to sobie wyobrażał. Jego przyjaciele są już na studiach, rodzice coś przed nim ukrywają, a dziewczyna... Hmm, wygląda na to, że ma narzeczonego. Trudno się dziwić, że chłopak nie ma zamiaru się z tym pogodzić.
W końcu you only live twice.

Tytuł: Zawsze stanę przy tobie
Autor: Gayle Forman
Wydawca: Nasza księgarnia
Data premiery: 13.04.2016 r.
opis:
Brit jest niepokorna i czasami pakuje się w kłopoty. Mimo to nie może zrozumieć, dlaczego ojciec i macocha oddają ją do Red Rock, ośrodka terapeutycznego, gdzie rzekomo leczy się zbuntowane nastolatki. Teraz jej życie spoczywa w rękach terapeutek o niedostatecznych kwalifikacjach, twardziela Szeryfa oraz okrutnej psycholog. Nikt nie zdoła przetrwać samotnie – lecz komu zaufać w miejscu, gdzie nagradzane jest donoszenie na koleżanki? Na szczęście Brit poznaje V, Bebe, Marthę oraz Cassie – cztery dziewczyny, dzięki którym może uda jej się nie oszaleć. Razem starają się zachować zdrowy rozsądek, by życie w Red Rock nie zmieniło się w ostateczny koszmar.

Tytuł: Unieważnienie
Autor: Emma Chase
Wydawca: Filia
Data premiery: 13.04.2016 r.
opis:
Waszyngtoński obrońca Stanton Shaw jest dumny, ambitny, zadaje błyskotliwe pytania i zasypuje wszystkich niepodważalnymi argumentami. Nieprzypadkowo nazywany jest Uwodzicielem Przysięgłych – ma południowy akcent, rozbrajający uśmiech i zniewalające zielone oczy – ciężko mu się oprzeć. Mężczyźni chcą być tacy jak on, kobiety pragną być przez niego szczegółowo przesłuchane.
Stanton ma plan na życie. Przez jakiś czas wszystko przebiega według ustalonego scenariusza. Jednak pewnego dnia mężczyzna dostaje zaproszenie na ślub swojej licealnej miłości i jednocześnie matki jego ukochanej dziesięcioletniej córeczki. Jenny wychodzi za mąż – za kogoś innego. Tego definitywnie nie było w planie.
Wychowana w mieście Sofia Santos jest nieugiętą prawniczką, planującą karierę najbardziej cenionego obrońcy w sprawach karnych w kraju. Nie ma czasu na związki czy inne tego typu rozpraszające rzeczy. Jednak gdy Stanton, jej niesamowity „przyjaciel do łóżka” błaga o pomoc, kobieta zostaje wytrącona z równowagi, zepchnięta z obranej ścieżki, a jej świat wywrócony do góry nogami. Sofia zgadza się pojechać do zabitej dechami mieściny w stanie Missisipi, by pomóc Stantonowi odzyskać ukochaną. Umysł podpowiada jej, że zwariowała... serce twierdzi jednak coś zupełnie innego.
Co się stanie, gdy doprowadzimy do spotkania mieszkańców niewielkiej mieściny, dwóch profesjonalistów wyćwiczonych w sporach, lokalną miss, czterech wielkich braci, Parówkę oraz Bunię z dubeltówką?Poleje się burbon, wybuchnie namiętność, a pragnienia serca sprawią, że nawet najmisterniej ułożone plany zostaną unieważnione.


Tytuł: Ja, kochanka
Autor: Karolina Wilczyńska
Wydawca: Czwarta strona
Data premiery: 13.04.2016 r.
opis:
Nie ma znaczenia, kim jest ona ani kim jest jej ukochany. Liczą się tylko uczucia, emocje i pożądanie...
Mieszanka zmysłowych wspomnień, faktów i marzeń zamknięta w zapiskach kobiety zakochanej bez pamięci. Miłość w jej życiu zjawiła się w nieodpowiednim czasie, ale czy w wypadku uczuć to w ogóle ma znaczenie? Kochanka wierzy, że wkrótce osiągnie Pełnię Szczęścia i na zawsze połączy się ze swym ukochanym. Nim jednak to się stanie, postanawia zapisywać swoje przeżycia, by dać ujście emocjom. Pragnie pokazać prawdziwe – piękne i trudne zarazem – oblicze miłości. Gdy w grę wchodzi zakochanie, nie ma miejsca na racjonalizm. Niepohamowana namiętność przeplata się z zazdrością, a radość z niepewnością i strachem.
Czy odważysz się przyjąć zaproszenie do jej intymnego świata?


Tytuł: Zemsta
Autor: Karolina Michalak
Wydawca: Między słowami
Data premiery: 13.04.2016 r.
opis:
Marie Solay znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jej najbliżsi zostali zamordowani, a ją samą ścigają bezwzględni zabójcy. Jeśli wpadnie w ich ręce, czeka ją los gorszy od śmierci.
Na ratunek dziewczynie wyrusza ktoś, kogo nigdy nawet nie spotkała. On jednak zaryzykuje życiem, by jej pomóc. To mężczyzna, który ukrywał się tak długo, że niemal zapomniał swojego imienia. Teraz gotów jest powrócić do gry...
I zrobi wszystko, by się zemścić.

Tytuł: Zapomnij o tym, co było ...
Autor: Alice Clayton
Wydawca: Pascal
Data premiery: 13.04.2016 r.
opis:
Chloe ma wszystko – urodę, tytuł miss, pieniądze i narzeczonego. Jednak w dniu ślubu opuszcza ukochanego. Zakłada swój biznes – azyl dla porzuconych psiaków. Pomaga jej w tym Lucas, przystojny weterynarz. Gdy ich przyjaźń znaczy coś więcej, okazuje się, że Lucas został porzucony przez ołtarzem. Chloe zaczyna kłamać...


Tytuł: Czekałam na ciebie
Autor: Cathly LaGrow
Wydawca: Znak
Data premiery: 13.04.2016 r.
opis:
Było lato 1928 roku. Szesnastoletnia Minka Disbrow, skromna dziewczyna z małego miasteczka, niecierpliwie czekała na piknik nad jeziorem. Przeglądając się w lustrze, ubrana w specjalnie uszytą na tę okazję sukienkę, nie mogła przewidzieć, że już wkrótce jej życie całkowicie się zmieni.
Skrzywdzona przez nieznanych mężczyzn, po kilku miesiącach odkryła, że jest w ciąży. Wiedziała, że sama nie może wychować swojego maleństwa. Decyzja o oddaniu córeczki w ręce obcych ludzi złamała jej serce – czy jeszcze kiedykolwiek ją zobaczy? Czy zdarzy się cud?

Tytuł: Pozwól jej odejść
Autor: Dawn Barker
Wydawca: Prószyński i S-ka
Data premiery: 14.04.2016
opis:
Czy są takie tajemnice, których nie wolno zdradzić najbliższym? Zoe McAllister, zagubiona i zrozpaczona młoda kobieta, w środku zimy płynie promem na wyspę Rottnest. Tuli do piersi małe dziecko, umierając ze strachu, że odszuka ją tam jej mąż albo że jej siostra da znać na policję.
Wiele lat później, na tej samej wyspie, młoda dziewczyna imieniem Louise zostaje znaleziona w zaroślach, nieprzytomna i całkiem sama. Helikopter pogotowia ratunkowego zabiera ją na stały ląd. Po wyjściu ze szpitala Louise wraca do domu, gdzie przypadkowo podsłuchuje rodziców rozmawiających o jej przeszłości i o decyzjach, które podjęli. Ich sekrety, które stopniowo wychodzą na jaw, zaszkodzą niejednej rodzinie, a życie Louise zmieni się na zawsze. r.

Tytuł: Piekło,niebo.
Autor: Beata Kępińska
Wydawca: Zyska i S-ka
Data premiery: 18.04.2016 r.
opis:
Maria spędza ostatnią noc w celi. Po dwudziestu latach ma wyjść na wolność. Zamiast radości czuje jednak lęk. Nie wie, co ją czeka po przekroczeniu bram więzienia, czy ma do kogo wracać...
Rok 1968. Ośmioletnia wówczas Maria, osamotniona po wyjeździe swojego jedynego przyjaciela Adasia za granicę, szuka bratniej duszy. Pociechę przynoszą jej tajemnicze seanse, które organizuje jej ojciec chłopca, lekarz psychiatra. Dzięki nim Maria przenosi się do Afryki Południowej, gdzie zamieszkał Adaś.
Mija kilka lat. Samotna dziewczynka wyrasta na samotną nastolatkę, zamkniętą w sobie i wciąż myślącą o wyjeździe do wymarzonego kraju. Decyzja, jaką podejmie w noc swojej studniówki, zaważy na całym jej życiu. Zbuntowana Maria ucieka z nowo poznanym studentem. Tak rozpoczyna się kolejny rozdział w jej życiu, w którym będzie miłość, ale i strach, wyjazd w nieznane i nowe wyzwania, a także grzech i pokuta.


Tytuł: Jutra może nie być
Autor: Gabriela Gargaś
Wydawca: Filia
Data premiery: 20.04.2016 r.
opis:
Czy miłość może być zła?
Czy niektórzy ludzie spotykają się za późno, a inni za wcześnie?
Czy możliwe jest, by prawdziwe uczucie trwało wbrew wszystkiemu?
Czy wybaczy ono każde potknięcie?
Kinga jest zdolna zarówno do miłości, jak i nienawiści, do tego aby zadać ból i odejść, toteż powyższe pytania wpływają na losy wszystkich, z którymi się wiąże. To historia o wielkiej miłości odnalezionej po latach, o wielkich namiętnościach i wielkich oczekiwaniach. O stracie, cierpieniu i poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Jutra może nie być to opowieść o sile współczesnych kobiet i odwadze w dążeniu do realizacji własnych pragnień.


Tytuł: Cześć, co słychać?
Autor: Magdalena Witkiewicz
Wydawca: Filia
Data premiery: 27.04.2016 r.
opis:
Dziś wiem i widzę już nieco więcej. Nauczyłam się patrzeć, ale umiem też przymykać oczy. Ze strachu, że popełnię błąd. Jestem taka jak inne, to wiem na pewno. Matki, żony i kochanki. Kobiety w połowie życia. Mądrzejsze niż 20 lat temu, ale za to z bagażem doświadczeń. Pełne głęboko skrywanych tajemnic, o które nikt nas nie podejrzewa. Czasem tęsknię za czymś, czego nie potrafię nazwać, uśmiecham się do ludzi, chociaż w sercu mam bałagan. Może coś tracę, zyskując spokój. Bardzo dbam, by nie padły słowa, których nie można wymazać. Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy, jak niebezpieczne może być: „Cześć, co słychać?”.

Tytuł: Tylko Cross
Autor: Sylvia Day
Wydawca: Wielka Litera
Data premiery: 27.04.2016
opis:
Gideon Cross. Pochłonął mnie całkowicie i nieodwracalnie.
Poślubienie go było spełnieniem moich marzeń. Nie podejrzewałam jednak, że wytrwanie w małżeństwie będzie takie trudne. Miłość się zmienia. Nasza była schronieniem przed burzą i najgwałtowniejszą z nawałnic. Odsłoniliśmy przed sobą najgłębsze i najmroczniejsze sekrety. Gideon dał mi wszystko. Teraz ja muszę udowodnić, że potrafię być jego azylem. Ale tylko razem możemy stawić czoła tym, którzy próbują nas rozdzielić.
Największa bitwa jeszcze przed nam. Walka o miłość uwolni nas... albo rozdzieli.


Tytuł: Wybierz mnie
Autor: Abbi Glines
Wydawca: Pascal
Data premiery: 27.04.2016 r.
opis:
Kryzys w małżeństwie rodziców Marcusa zmusza go do powrotu ze studiów. Wynajmuje pokój w mieszkaniu Cage'a, w którym często nocuje Low, jego najlepsza przyjaciółka. Marcus traci głowę dla ślicznej dziewczyny i to z wzajemnością. Nie spieszy się jednak, mając na uwadze uczucia Cage'a. Jedna nieoczekiwana informacja załamuje jego świat...Tytuł: Większy kawałek nieba
Autor: Krystyna Mirek
Wydawca: Znak
Data premiery: 27.04.2016 r.
opis:
W życiu warto dostrzegać nawet najmniejsze promyki szczęścia.
Iga i Wiktor żyją w zupełnie odmiennych światach.
Ona dobrze rozumie, co to znaczy nie mieć wsparcia rodziny ani pieniędzy. Życie mocno ją doświadczyło. Na przekór wszystkiemu potrafi jednak cieszyć się nawet z najmniejszych okruchów dobra. Ma odwagę marzyć i snuć plany na przyszłość.
On jest zamożnym właścicielem restauracji, który po stracie ukochanej żony nie chce sobie przyznać prawa do szczęścia. Trochę wbrew sobie postanawia otworzyć nowy rozdział w życiu - ożenić się i stworzyć prawdziwy dom dla dorastającego syna.
Czy tak różni ludzie, mogą mieć ze sobą coś wspólnego?
Kiedy los przypadkowo ich zetknie, wszystko nagle zacznie się zmieniać. To spotkanie pozwoli im zrozumieć, że mieć marzenia, to jak zobaczyć większy kawałek słonecznego nieba.
 Jest na co czekać, prawda? Osobiście mam wielką ochotę na wszystkie pozycje. A wy co byście chcieli zdobyć? Śmiało piszcie: )
Kochani chcę Wam również podziękować za odwiedziny mojego bloga, fan page i obserwowanie mnie! To wiele dla mnie znaczy! Dziękuję :)

32 komentarze:

 1. Kwiecień jest cudowny - czekam na nową Forman, Hoover, do tego jeszcze ta związana z haremem, cudowności! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiecień wręcz bombarduje mnie książkami które mnie interesują. Jedną z najbardziej przeze mnie wyczekiwanych jest "Dwór cierni i róż" Sary J. Mass. Z wymienionych przez ciebie:
  "Pustka", "Remedium", "Gwiazdy fortuny", "Ugly love" i "Chłopak, który stracił głowę". Reszta też wydaje się ciekawa ale jakoś mnie do nich nie ciągnie.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie również bombarduje mocno kwiecień! Mam wielką ochotę na wszystkie lektury ;)

   Usuń
 3. Ugly love przeczytałam w oryginalne bo nie chciało mi się już czekać do premiery ;) Z wymienionych czekam również na "Tylko Cross", z chęcią dowiem się jak autorka zakończy serię.
  Bardzo dobre podsumowanie! Gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wielką ochotę na Ugly love <3 Mam nadzieję, że już niedługo ją poznam ;)

   Usuń
 4. Z wymienionych przez Ciebie książek najbardziej interesują mnie "Ugly love", "remedium", "Chłopak, który stracił głowę i w swoim czasie zapewne również "Zapomnij o tym, co było". Pozdrawiam i życzę zaczytanego kwietnia!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Chłopaka..." bardzo Ci polecam! Wspaniała lektura :)

   Usuń
 5. Książka Hoover, Gargaś, Witkiewicz - nie mogę się ich wręcz doczekać. ;]
  Piękne wyniki, oby tak dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Te wyniki są dla mnie wielką uciechą ;)

   Usuń
 6. Ja na pewno będę polować na książką Magdy Witkiewicz. Ile nowości, kto to wszystko przeczyta.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z wymienionych przez Ciebie książek żadna mnie nie interesuje, ale w kwietniu premierę ma ,,Dwór cierni i róż" i już nie mogę się doczekać tej książki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te które wymieniłam są dla mnie bardzo ciekawe :)

   Usuń
 8. Gratuluję świetnego wyniku! Ja czekam na zwieńczenie serii z Crossem :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cross dopiero przede mną :) Póki co mam tylko jeden tom za sobą :)

   Usuń
 9. Gratuluję wyników! Są rewelacyjne! Jeśli byłaś na moim podsumowaniu to mogłaś widzieć, że mi udało się przeczytać 8 książek;)
  Nora Roberts i Magdalena Witkiewicz <3 Czekam na nie! ;)

  Pozdrawiam,
  KrainaKsiazkaZwana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że udało Ci się przeczytać tak wiele książek :))

   Usuń
 10. Świetny wynik! Z książek, które wymieniłaś najbardziej czekam na Ugly love, a tak to jeszcze na Dwór cierni i róż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że uda Ci się ją zdobyć :)

   Usuń
 11. "Harem Sulejmana" dzisiaj już kartkowałam w Prusie na Krakowskim Przedmieściu 7 w Wawie. Niektóre księgarnie mają szybciej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahhh... <3 Mam ochotę na nią :) Mam nadzieję, że niedługo przyjdzie do mnie jako egzemplarz recenzencki :)

   Usuń
 12. Gratuluję wyników! Ja nie mogę się doczekać "Ugly love" oraz "Chłopaka, który stracił głowę" ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję wyniku :). Przeczytałabym "Chłopak, który stracił głowę".

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję wyników! Też cieszy mnie fakt, że dni są dłuższe i słonko potrafi już nas przyjemnie ogrzać. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Chciałabym prawie wszystko z tego co wypisałaś, chociaż nie wiem kiedy przeczytam :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję dobrych statystyk i oby tak dalej.
  Wspaniałe premiery nas czekają. Ja mam w planach najnowszą powieść Mirek.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kwiecień będzie niezwykle intensywnym miesiącem :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ładne podsumowanie, a ja dołączam do zacnego grona obserwujących i lubiących :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Parę tytułów z pewnością zasili moją domową biblioteczkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. ,,Chłopak, który stracił głowę" to książka, którą bym przeczytała. Recenzje przedpremierowe były zachęcające.

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)