października 13, 2013

Kerrelyn Sparks "Ja cię kocham, a ty śpisz, wampirze"

Autorka Kerrelyn Sparks przerasta samą siebie w swoich ksiażkach.Jest bardzo niesamowitą pisarka i jedną z moich ulubionych.Łączy w swych utworach to co najbardziej uwielbiam,miłość,humor,namiętność i zapał.Książka "Ja Cię kocham,a ty śpisz,wampirze" posiada magię w sobie która przenosi nas do świata Toni i Ian'a.


Oto opis treści książki:
Ian ma prawie pięćset lat, ale wygląda jak… dziecko! Jest zaklęty od tylu stuleci w ciele nastolatka.Z pomocą przychodzi mu Romana Draganesti, postarza się o kilkanaście lat i w końcu ma szansę na spotkanie kobiety, która potraktuje go poważnie i obdarzy miłością. Ma w planie ożenić się z jakąś miłą wampirzycę, jednak los płata mu figla i spotyka na swej drodze Toni. Dziewczyna jest zatrudniona w firmie, która ochrania wampiry, kiedy śpią w ciągu dnia. Ma swoje sekrety... chce udowodnić światu, że wampiry istnieją. Przyjaciółka Toni trafia do szpitala psychiatrycznego dlatego tez Toni postanawia wyjawic sekret o wampirach.Czy jej się uda? A raczej kto stanie jej na przeszkodzie?


Fantastyczna! No po prostu rozbrajająco kusząca!Czytałam z rozbawieniem i zaciekawieniem ponieważ jest cudowna! Książka po prostu jest booska !! Nic bym w niej nie zmieniła. Ta opowieść wzbudziła we mnie zachwyt i pożądanie aby były kolejne części przygód Iana i Tonni. Polecam wziąć w łapki książkę i czytać!

Co najbardziej mi sie spodobało w książce?
Wspaniały humor i zabawa podczas czytania jej.Jeszcze nigdy nie odkryłam ksiażki która potrafii tak wciągnąc i nie wypuscic ze swych łapek nawet na sekunde ;-)

Użekła mnie też piękna historia o miłosci,poświęcenie jakie dla niej można zrobić oraz pokonanie różnych przeciwności.

Moja ocena to 6/6!wydawnictwo: Amber
Tytuł orginalny:All I Want for Christmas Is a Vampire
Autor Sparks Kerrelyn

Ilość stron: 416

Rodzaj: broszura

Format: 130 x 205

Data wydania: 2010-12-07

5 komentarzy:

  1. Zdecydowanie chciałabym przeczytać ! Niesamowity blog ! ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. wow nie widziałam takiej książki jak znajdę to ją kupie

    OdpowiedzUsuń
  3. Ona mi przypadła do gustu ^^

    OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)