czerwca 01, 2016

Czerwiec zapowiedzi + podsumowanie ubiegłego miesiąca!:)


Już niebawem zaczyna się sesja a zarazem zacznie się czas kiedy będę mieć długie wakacje <3 Mam nadzieję, że zbliżające się egzaminy szybko miną, oczywiście z pozytywnym wynikiem. Nie mogę doczekać się słońca i wszystkiego co oferują gorące dni! Czerwiec jest miesiącem dużego wysypu nowości. Wydawnictwa dwoją się i troją aby tylko zachwycić nas, czytelników, czymś nowym i świeżym pod względem gatunku.
 Przedstawiam Wam krótkie zestawienie mojego ubiegłego miesiąca, maja, który jak dla mnie, był udany.


Liczba wyświetleń: 91110  (było 87300 odwiedziliście mnie 3810 razy)
Liczba komentarzy: 4829  (było 4533)
Liczba obserwatorów: 337 (było  329) Dziękuję <3 ^^
Liczba przeczytanych książek: 14
Liczba opublikowanych recenzji: 6
Liczba recenzji przedpremierowych: 2
Liczba recenzji oczekujących na publikację: 8
Liczba opublikowanych postów: 14

Przeczytanych stron: 2595 gdzie dziennie daje nam to ok. 84 strony. Nie jest źle ;)

Poza tym, w Maju zorganizowałam konkurs, który trwa do 25 Czerwca!  Śpieszcie się! :)

A teraz, przejdźmy dalej do zapowiedzi...
Tytuł: Fobos
Wydawca: Moondrive
Data premiery: 01 czerwca 2016 r.

Odmów... – szepcze mi do ucha cichy głos. – Wiesz, że nie nadajesz się do tej misji z tym, co masz do ukrycia. Wiesz, że jeśli polecisz, będziesz cierpiała tak, jak jeszcze nikt dotąd nie cierpiał. Odmów w tej chwili...
Léonor wchodzi na pokład statku kosmicznego. Doskonale pamięta moment, w którym zobaczyła ogłoszenie o naborze do programu „Genesis”, pierwszego reality show w kosmosie. Sześć dziewczyn i sześciu chłopaków wybranych w ogólnoświatowym castingu ma założyć pierwszą ludzką kolonię na Marsie. Będą poznawać się podczas sześciominutowych randek, by zdecydować, z kim założą rodzinę, gdy dotrą do celu.
Léonor uważa, że to jej jedyna szansa nie tylko na zdobycie sławy, ale i na lepsze życie. Przez całe dzieciństwo przechodziła od jednej rodziny zastępczej do drugiej. Nie ma nic do stracenia i zamierza rozegrać tę grę po swojemu.  
 


Tytuł: Mimo moich win
Wydawca: Otwarte
Data premiery: 01 czerwca 2016
Nie, nie jestem bez winy, ale zanim mnie osądzisz, pozwól, że coś Ci powiem. Pomyśl o mężczyźnie, którego kochasz najbardziej. Pomyśl o każdej wspólnej chwili wypełnionej rozmowami i milczeniem, o lepszych i gorszych dniach, o budzeniu się u jego boku. A teraz wyobraź sobie, że go tracisz. Ktoś wyszarpał, wydarł ukochanego z Twojego życia i zostawił pustkę. Cholernie niesprawiedliwe.
prawda? Mogłabym odpuścić, zapomnieć, wyjechać… Jednak czy zrobiłabyś to samo, gdyby w grę wchodziło odzyskanie każdego wspólnego dnia z ukochanym? Do tej pory cierpiałam. Teraz postanowiłam zawalczyć, nawet jeśli to oznacza, że inni też będą cierpieć. Bo miłość zawsze boli i nadszedł czas, by przygotować się na rany i blizny. A Ty, mimo moich win, nie potępisz mnie. Widzę, że już się wahasz, patrzysz w stronę ukochanego i myślisz, ile byłabyś w stanie poświęcić, by go odzyskać. Tytuł: Chciwość
Wydawca: Burda książki
Data premiery: 01 czerwca 2016 r.
Gdy kieruje tobą żądza, jesteś zdolny do najgorszego.
Simona Brenner to świetna archeolożka, znawczyni starożytnych kultur i ceniona specjalistka w swoim fachu. Pracuje na największych wykopaliskach na całym świecie. Ma też oryginalne hobby, kradzieże dzieł sztuki. W tym też jest świetna i podobnie ceniona. Różnica tylko taka, że kto inny ceni ją za pierwszy fach, a kto inny za ten drugi. No i ci drudzy zazwyczaj lepiej płacą.
Pewnego dnia dostaje zlecenie kradzieży legendarnego złotego diademu pochodzącego ze skarbu Priama. Przyjmuje to zlecenie bez wahania. Honorarium jest warte ryzyka. Opracowuje inteligentny plan i wprowadza go w życie. Jak się okazuje nie ona jedna dostała to zlecenie.
Czy można okraść złodzieja? Ile można poświęcić, gdy kieruje tobą żądza zysku? Czy warto ufać innym?


Tytuł: Pandora
Wydawca: Otwarte
Data premiery: 01 czerwca 2016 r.
Melanie ma dziesięć lat i odkąd pamięta, mieszka w celi bez okien. Każdego dnia uzbrojeni po zęby żołnierze przywiązują ją do wózka i zawożą na lekcje. Nie rozmawiają z nią. Chyba się boją, że ich zje – tak jak „głodni”, którzy zjadają innych ludzi po tym, jak zarazili się dziesiątkującym ludzkość grzybem Ophiocordyceps unilateralis.
Gdy Melanie zostaje sama, lubi sobie wyobrażać, że jest niezwykła i odważna jak mityczna Pandora. Że tak jak ona została obdarowana. Że potrafi obronić swoją ukochaną nauczycielkę przed zagrożeniem. Także przed sobą…
           

Tytuł: Nadzieje i marzenia
Wydawca: Znak
Data premiery: 01 czerwca 2016
Magda otrzymuje tajemniczy list z francuskiej kancelarii. Niebawem Malownicze zatrzęsie się od plotek o spadku. Wszyscy będą chcieli wiedzieć, czy z dnia na dzień Magda stanie się bajecznie bogata. Ona jednak ma inne kłopoty. Musi wreszcie odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania: czy chce dalej być z Michałem i jak ma wyglądać ich wspólne życie. Odpowiedź nie jest taka prosta.
Sto pięćdziesiąt lat wcześniej, gdzieś w u podnóża Gór Świętokrzyskich, Sabina ryzykując życie angażuje się w spisek przeciwko zaborcom. Adam kocha ją do szaleństwa i za wszelką cenę uchronić przed niebezpieczeństwem. Przewrotny los jednak chce inaczej.
Co łączy tak odległą historię Sabiny z Magdą? Czy sekret z przeszłości pomoże jej odnaleźć swoje przeznaczenie i spełnić marzenia?Tytuł: Alive. Żywi
Wydawca: Feeria Young
Data premiery: 02 czerwca 2016 r.
Po obudzeniu się nastoletnia bohaterka odkrywa, że jest uwięziona w trumnie. Dodatkowo nie ma pojęcia, kim jest,
gdzie jest i jak się tu znalazła. Okazuje się, że w połączonym z jej więzieniem pomieszczeniu znajdują się równie zaskoczeni ocalali.
Za ich pokojem znajduje się korytarz pełen zakurzonych kości, ale żadnych ludzi, żadnych odpowiedzi. Dziewczyna wie o sobie tylko jedno – nazywa się Savage, co wypisano w nogach trumny. Zauważa
też, że inni na nią liczą. Nie jest największa ani najodważniejsza, ale z
pewnych powodów budzi powszechne zaufanie. Teraz, jeśli ma im się udać, dziewczyna musi sprawić, żeby zaufali sobie nawzajem. Muszą zmierzyć się z prawdą, niezależnie od tego jak bolesna by była.
Dystopijna trylogia dla młodzieży.
     

Tytuł: Jedyny pirat na imprezie
Wydawca: Feeria Young
Data premiery: 02 czerwca 2016 r.
Wykonania Lindsey Stirling zyskały rzesze fanów na kanale YouTube i znalazły się na szczytach list przebojów. W czym tkwi tajemnica jej sukcesu?
Skrzący się energią i humorem pamiętnik odzwierciedla niezwykłą drogę życiową skrzypaczki i jej wytrwałość w dążeniu do celu. Właśnie swojej determinacji, niezależności w podejmowaniu decyzji i wyjątkowemu entuzjazmowi Lindsey Stirling zawdzięcza realizację życiowej pasji i... swoją pozycję najlepszej blogerki 2015 roku według rankingu Forbesa.
Wciągająca opowieść jest świadectwem tego, że nie ma jednej recepty na sukces i niezależnie od tego, co mówią inni, czasami dobrze jest być jedynym piratem na imprezie!


Tytuł: A między nami wspominania
Wydawca: Filia
Data premiery: 02 czerwca 2016 r.
Ada traci wszystko, co do tej pory było w jej życiu ważne. Trudne okoliczności zmuszają ją do rozstania z ukochanym. Przez kilka lat żyje jak w letargu. Pewnego dnia postanawia odwiedzić swoją babcię, Marię, która w zaufaniu opowiada wnuczce swoją historię. Młodość Marii przypadła na okres wojny. To był trudny i bolesny czas. Pomimo okrucieństw wojny kobieta zakochała się do szaleństwa w mężczyźnie, którego nie powinna była pokochać. Czy to uczucie miało szansę przetrwać skoro Franz był Niemcem? Czy można kochać, a zarazem nienawidzić?
Franz dla tego uczucia zaryzykował wszystko.
Maria stara się przekonać wnuczkę, że w życiu liczy się tylko miłość, każda miłość, i to, jaką siłę możemy odnaleźć dzięki bliskości drugiego człowieka.
Rozgrzewająca serca powieść o tym, co jest tak naprawdę ważne. O relacjach międzyludzkich i o uprzedzeniach. O niewypowiedzianych słowach, obawach, stracie i wielkim uczuciu. O tym, że życie nikogo nie oszczędza.
To także historia o tym, że najważniejsze, to móc kogoś kochać. Tak prawdziwie, bez oczekiwań.

Tytuł: Kiraze
Wydawca: Książnica
Data premiery: 06 czerwca 2016 r.
Estera, zwana Kirâze, wywodzi się z rodziny sefardyjskich Żydów wygnanych z Hiszpanii. Dzięki swojej ambicji, inteligencji i urokowi w niedługim czasie zdobywa przyjaźń żony Sulejmana Wspaniałego, sułtanki Hürrem — słynnej Roksolany, a następnie zostaje powierniczką sułtanki Safiye. Kirâze przeżywa także namiętną i nieszczęśliwą miłość do Buraka Reisa, jednego z dowódców floty osmańskiej.
Oparta na faktach historycznych akcja toczy się na przełomie wieku XV i XVI w imperium osmańskim i południowej Europie. Kreśląc wspaniały, a zarazem wstrząsający obraz, autorka ukazuje prawdziwe oblicza sułtanów i królów, starcia między Wschodem a Zachodem, powstania, bunty, śmiertelne intrygi, miłość, seks i mrożące krew w żyłach losy poddanych…Tytuł: Pierwsza przychodzi miłość
Wydawca: Otwarte
Data premiery: 06 czerwca 2016 r.
osi i Meredith to siostry. Meredtih jest mężatką i matką dwójki dzieci, Josi bezdzietną singielką – ale żadna z nich nie jest szczęśliwa. Josi robi to, co chce, a Meredith to, co należy – ale żadna z nich nie ma tego, o czym marzy. Kiedyś miały brata. „Miały”, dlatego wszystko jest teraz takie pokręcone. Wydaje Ci się, że znajdziesz szczęście, spełniają c swoje marzenia? A może będziesz szczęśliwa, jeśli naprawdę pokochasz? Miłość nie zawsze przychodzi pierwsza, ale jest najważniejsza.            Tytuł: Uwikłani. Na zawsze
Wydawca: Kobiece
Data premiery: 07 czerwca 2016 r.
Spotkanie pięknej Alayny i seksownego Hudsona dało początek wszechogarniającemu pożądaniu i wielkiej namiętności.
Bycie w związku okazało się jednak dla tych obojga niemałym wyzwaniem. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że ich poczucie wzajemnego zaufania zostało poważnie nadszarpnięte. Wspólnie więc postanawiają, że jednym sposobem na to, aby utrzymać ich relację, jest zasada otwartych drzwi, szczerość i uczciwość. To na pewno nie będzie dla nich łatwe, ale zarówno Alayna, jak i Hudson z całych sił pragną być razem. Ich uczucie rozkwita, a oni sami z optymizmem zaczynają patrzeć w przyszłość.
Jednak i tym razem dadzą o sobie znać mroczne sekrety z przeszłości. Złożone obietnice zostaną złamane, Alayna zaś odkryje, że Hudson nadal skrywa przed nią ogromne tajemnice – tajemnice, przez które przyszłość ich związku stanie pod ogromnym znakiem zapytania.
Czy Alayna, pomimo głębokich uczuć żywionych do Hudsona, wybaczy mu i zapomni o wszystkim, co zaszło między nimi?
Czy pomimo ciągłych przeciwności losu uda im się w końcu stworzyć trwały i szczęśliwy związek?
Wszystkiego dowiesz się już wkrótce…Tytuł: Arktyczny dotyk
Wydawca: Filia
Data premiery: 08 czerwca 2016 r.
Layla Shaw próbuje pozbierać kawałki swojego roztrzaskanego życia. Nie jest to łatwe w przypadku siedemnastolatki święcie przekonanej, że gorzej już być nie może. Co gorsza, z uwagi na tajemniczą moc, jaką włada dziewczyna, jej niewiarygodnie przystojny przyjaciel, Zayne, na zawsze pozostanie dla niej nieosiągalny.
Klan strażników, który od zawsze chronił Laylę, nagle zaczyna skrywać przed nią niebezpieczne sekrety. Do tego dziewczyna nie potrafi przestać myśleć o Rocie – grzesznym, seksownym, demonicznym księciu, który rozumie ją lepiej niż ktokolwiek.


Tytuł: Heaven. Miasto elfów.
Wydawca: Muza
Data premiery: 08 czerwca 2016 r.
Londyn jest jego miastem. Ponad dachami brytyjskiej stolicy osiemnastoletni David znalazł swój drugi dom. Tylko tutaj czuje się wolny i może zapomnieć o swojej niechlubnej przeszłości.
Pewnej nocy na jednym z dachów spotyka dziwną i piękną dziewczynę. Ma na imię Heaven i błaga o pomoc. Twierdzi, że właśnie wycięto jej serce. Choć David nic z tego nie rozumie i nie dowierza słowom Heaven, postanawia jej pomóc. W szpitalu lekarz potwierdza, że Heaven naprawdę nie ma serca. W ten sposób rozpoczyna się ich wspólna niebezpieczna przygoda. Przeżyją tylko wtedy, gdy uda im się poznać tajemnicę Heaven.
            
Tytuł: Przekroczyć granicę
Wydawca: Muza
Data premiery: 08 czerwca 2016 r.
Nikt nie wie, co zdarzyło się tamtego wieczoru, kiedy Echo Emerson z popularnej dziewczyny stała się outsiderką z dziwnymi bliznami na rękach. Nawet Echo nie pamięta całej prawdy o tym strasznym wieczorze. Jedyne, czego pragnie, to aby jej życie wróciło do normalności.
Kiedy pojawia się Noah Hutchins, zabójczo przystojny i wykorzystujący dziewczyny samotnik w czarnej skórzanej kurtce, świat Echo zmienia się w niewyobrażalny sposób. Pozornie nic ich nie łączy. Z tajemnicami, które oboje skrywają, bycie razem jest w zasadzie niemożliwe.
Jednak niezwykłe przyciąganie między nimi nie chce zniknąć. W takiej sytuacji Echo musi zadać sobie pytanie, jak daleko mogą przesunąć granice i co zaryzykuje dla chłopaka, który może nauczyć ją znowu kochać.


Tytuł: Dwadzieścia siedem snów
Wydawca: Kobiece
Data premiery: 10 czerwca 2016

Do zapomnianej przez świat wsi przyjeżdża młoda pisarka, która planuje rozpocząć pracę nad swoją najnowszą powieścią. Wynajmuje pokój u tajemniczej kobiety, zwanej przez miejscowych Szarą. Już pierwsze chwile pobytu u gospodyni pokazują dobitnie, że zarówno dom, jak i cała wieś kryją w sobie wiele sekretów.
Równolegle do fabuły prowadzonej na jawie czytelnik zostaje wprowadzony w świat niezwykle realistycznych snów pisarki. Pojawiają się w nich niby ci sami bohaterowie, których spotyka w świecie rzeczywistym, a jednak zupełnie odmienni od postaci rzeczywistych. Sny prowadzą pisarkę dalej niż jej dociekania na jawie. Podążając ich tropem, główna bohaterka zaczyna odkrywać zarówno tajemnice pobliskiego wzgórza, jak i sekrety skrywane przez mieszkańców całej wsi.
Pisarka pochłonięta swoimi dociekaniami nie zauważa nawet, że jej najnowsza powieść zaczyna pisać się sama. Każdy kolejny sen przynosi nowy rozdział, a zagadki rozwiązują się zarówno podczas jawy, jak i w czasie snu.
Ostatecznie główna bohaterka będzie musiała odpowiedzieć na pytania: Co wydarzyło się naprawdę, a co jej się tylko śniło? Kto jest bohaterem powstającej powieści? Czy przypadkiem nie jest tak, że pisarka to tylko postać z własnej książki?


Tytuł: Piętno Midasa
Wydawca: Novae Res
Data premiery: 10 czerwca 2016 r.
Brudne podwórka wrocławskiego Trójkąta Bermudzkiego... Chłopak, który urodził się w niewłaściwej rodzinie i człowiek, który dał mu szansę. Tylko… na co?Jakub Rojalski, zabójczo przystojny pasjonat fotografii, podczas przyjęcia weselnego poznaje inspektor Karolinę Linde, szefową wydziału śledczego wrocławskiej policji. Kobieta jest sfrustrowana i przemęczona, ponieważ dochodzenie w sprawie płatnego zabójcy utknęło w martwym punkcie, tymczasem Midas uśmierca kolejne ofiary. Wbrew woli obojga jednorazowy incydent powoli zamienia się w romans, a Jakub uświadamia sobie, że nie potrafi dłużej żyć, tłumiąc w sobie wszelkie emocje. Jednocześnie w jego życiu pojawia się Anka, magister farmacji i maltretowana żona gangstera, marząca o zemście na mężu. Któregoś dnia okazuje się, że Jakub potrafi jej pomóc…     
     
Tytuł: Jak się nie zakochać
Wydawca: Rebis
Data premiery: 14 czerwca 2016 r.
Wszystko jest zaplanowane i pod kontrolą, nareszcie odbiliście się od dna i teraz może już być tylko lepiej. Zaczynacie oddychać pełną piersią i wtedy... los płata wam figla, a wy wpadacie w zastawioną przez niego pułapkę.
Nina, po stracie najbliższych osób, na nowo buduje swój świat, według tylko jej znanych reguł. Przynajmniej tak sądzi ona sama. Nieustannie walczy z konwenansami, uprzedzeniami i dziwnymi zbiegami okoliczności, stając się bohaterką zabawnych sytuacji. Przy niej nie sposób się nudzić. Zawsze znajdzie się w centrum uwagi, choć za wszelką cenę chce prowadzić spokojne życie.
A miłość? Skrada się niepostrzeżenie, z najmniej spodziewanej strony i w najmniej oczekiwanym momencie. Czy mimo podszeptów rozsądku Nina da się porwać uczuciu?


Tytuł: Ból za ból
Wydawca: Feeria Young
Data premiery: 15 czerwca 2016 r.
Pierwsza część trylogii, okrzykniętej bestsellerem przez New
York Times‘a autorstwa Jenny Han i Siobhan Vivian.
Pocztówkowo idealna Wyspa Jar jest pełna uroczych sklepów
turystycznych, dziewiczych plaż, i niesamowitych domów. To właśnie
tam trzy dziewczyny potajemnie spiskują nad zemstą.
Kat jest już zmęczona zastraszaniem przez jej byłego najlepszego
przyjaciela.
Lillia od zawsze wyglądała na jej młodszą siostrę, więc kiedy odkrywa,
że jeden z jej chłopaków potajemnie z nią sypia, zamierza położyć
temu kres.
Mary stale nawiedzają traumatyczne wydarzenia z minionych lat,
więc chłopak, który jest za nie odpowiedzialny powinien dostać za
swoje.
Żadna z dziewcząt może swoich mściwych fantazji bez ściągania na
siebie podejrzeń. Ale razem ... wszystko jest możliwe.
        
              
Tytuł: Ktoś mnie pokocha
Wydawca: Otwarte
Data premiery: 15 czerwca 2016 r.
12 autorów powieści dla młodzieży, między innymi Veronica Roth i Cassandra Clare, sprawi, że poczujesz zapach lata i ciepło miłości.
Geek filmowy podkochuje się w koleżance z pracy. Do zrobienia pierwszego kroku popycha go… zombie.
Mark i Margaret utknęli w czasie. W kółko przeżywają ten sam dzień, 4 sierpnia.
Chłopak w śpiączce i jego najlepsza przyjaciółka mają szansę powrócić do przeszłości i na nowo przeżyć najlepsze wspólne chwile. Co się stanie, jeśli jedno z nich postanowi zmienić bieg wydarzeń?
Przejażdżki na motorze, skoki z klifu, seanse filmowe, szalone spiski animatorów w ośrodkach wczasowych, ogniska na campingu i zapach morza – w tych opowiadaniach jest wszystko, czego oczekujesz od wakacji życia.
Odważ się zrobić pierwszy krok do spełnienia marzeń. Kto wie, może miłość czeka na Ciebie tuż za rogiem?
Przecież wszyscy pragniemy tego samego: by ktoś nas pokochał.
  

Tytuł: Inna niż wszystkie
Wydawca: Burda Książki
Data premiery: 15 czerwca 2016
Kiedy Paula miała jedenaście lat, wydarzyło się coś, co na zawsze zmieniło ich życie: przez córkę Kai trafiła do więzienia (miało to związek z posiadaniem przez nią narkotyków), a Paula do rodziny zastępczej. Podczas pobytu w więzieniu Kai urodziła dziecko, które oddała do adopcji, chcąc dla niego jak najlepiej.


Tytuł: Kiedy pada deszcz
Wydawca: Filia
Data premiery: 22 czerwca 2016 r.
Odkąd sięgam pamięcią, Beau Bennett był moim najlepszym przyjacielem. Kochałam się w nim, zanim wszystko się zawaliło. Teraz chłopak chce ode mnie czegoś więcej, ale nie jestem w stanie mu tego dać. Wszystko się zmieniło. Chciałabym móc powiedzieć mu dlaczego, ale nie potrafię.
Nie wiedziałam, jak bardzo go potrzebuję, póki nie wyjechał na studia, a ja zostałam kompletnie sama.
Pewnego dnia do miasta zawitał Asher Hunt.
Chłopak z ciemnymi, urzekającymi oczyma i zarozumiałym uśmieszkiem tchnął życie w to, co ze mnie pozostało. Pomógł mi zapomnieć o bólu, który więził mnie już od tak dawna. 
Byłam zraniona.
Zostałam ocalona.
Odzyskałam nadzieję.
Tamtej nocy myślałam, że to koniec mojej historii, jednak teraz wiem, że był to jej nowy początek.
Przynajmniej dopóki pewien sekret nie wywrócił mojego świata do góry nogami…
Ponownie.

         
Tytuł: Jak powietrze
Wydawca: OMG Books
Data premiery: 20 czerwca 2016 r.
Pierwsza polska powieść new adult!
Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.
Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.
Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze.
Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać?
Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości?
Czy da się żyć bez powietrza?          
   

Oczywiście, idziemy do kina na "Zanim się pojawiłeś"! :)


Jest wiele interesujących mnie pozycji! Tak wspaniale zapowiada się Czerwiec! Już nie mogę się doczekać aż sięgnę po nową książkę Agnieszki Lingas- Łoniewskiej jak i coś od Wydawnictwa Muza i Feeria Young! :D W tym jednak miesiącu króluje Wydawnictwo Moondrive/Otwarte, nie sądzicie? Na jakie lektury oczekujecie? :)

45 komentarzy:

 1. Prawie wszystko bym przeczytała. Kusisz tymi nowościami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Większość chciałabym przeczytać. Tyle cudownych (mam nadzieję) książek! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj ja też mam taką nadzieję :) Mam wielką ochotę je poznać :)

   Usuń
 3. "Pierwsza polska powieść new adult!" - ja raczej podziękuję ;)
  Z trójkątem miłosnym w pakiecie - to nie dla mnie.
  Za to bardzo zainteresowało mnie "Alive. Żywi" :)
  Pozdrawiam,
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedługo poznam tę lekturę i powiem CI czy warta :P

   Usuń
 4. Ło ho ho, ile zapowiedzi! :) na pewno nie odpuszczę sobie nowej książki pani Niny Majewskiej-Brown :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko mam nadzieję, że część trzecia dorówna pierwszej :) bo druga miała trochę niższy poziom :)

   Usuń
 5. Będzie się działo w czerwcu:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jej, ale ładny wynik! Też chciałabym mieć tyle czasu na czytanie. ^^'
  Ciekawe zapowiedzi. :)
  Pozdrawiam!
  Hon no Mushi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój czas skupia się wyłącznie na tym, że po prostu nudzi mi się czasem xD

   Usuń
 7. Gratuluję wyniku;)
  Jest w czym wybierać jeśli chodzi o nowości;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwikłani tak! czekam, czekam, czekam! <3 myśle nad mimo twoich win ale chyba poóki co spasuje. może kiedyś, kiedyś.... ogólnie czerwiec gorący w premiery :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie też tak sądzę! :D

   Usuń
 9. Wow! 14 książek? Imponujący wynik! *.* Już nie mogę doczekać się lektury Fobosa ♥
  Iza xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam e-booka i też chcę ją już poznać xD

   Usuń
 10. Gratuluję świetnych statystyk :) U mnie maj poszedł słabo jeśli chodzi o czytanie, lepiej było z uzupełnianiem biblioteczki a najlepiej ze statystykami na blogu. Mimo iż ilość przeczytanych przeze mnie książek była niewielka (tylko dwie O.O) to jednak jestem z niego bardzo zadowolona :)

  Pozdrawiam serdecznie ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam kciuki, aby czerwiec był owocny dla Ciebie ale i dla mnie :)

   Usuń
 11. Czytając to co tu piszesz, to czekam na "Fobos" i "Piętno Midasa", na resztę też mogłabym mieć chętkę, ale jeszcze nie teraz :D

  Susette
  0zuzol0.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam na wszystkie wielką ochotę :)

   Usuń
 12. Powodzenia na egzaminach! :)
  Całkiem niezłe wyniki :D Oby czerwiec obfitował w jeszcze więcej cyferek!

  Wybieram się do kina, jednak książkowe premiery tym razem do mnie nie przemawiają... :/

  /Julia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dziękuję - jeśli chodzi o egzaminy ;) Ale mam nadzieję, że czerwiec będzie dobry :)

   Usuń
 13. Serdecznie gratuluję tak pięknych statystyk i oczywiście życzę równie udanego czerwca :))) Pozdrowienia!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i oczywiście życzę również wspaniałych statystyk w przyszłym miesiącu :)

   Usuń
 14. Tak przeglądam, czytam, czytam i chyba tylko zainteresowała mnie książka "Arktyczny dotyk", chociaż też nie jestem co do niej w stu procentach przekonana.
  https://tamczytam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Rewelacyjny wynik! Gratuluję i życzę równie zaczytanego czerwca! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję wyników! :) Z zapowiedzi czekam na "Arktyczny dotyk", no i oczywiście na film "Zanim się pojawiłeś"! :) Zaczytanego czerwca! :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wspaniałe wyniki! Gratuluję! :)
  Dziś ruszyło u mnie wyzwanie czytelnicze. Jeśli masz ochotę to zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Czeka nas tyle dobrych premier, że sama nie wiem na co mam się zdecydować ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Tyle powieści! Najbardziej chciałabym sięgnąć po książkę Lindsay Stirling, Piętno Midasa oraz Przekroczyć granicę. ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piętno Midasa to cudo które kupię na pewno <3

   Usuń
 20. Szczególnie zainteresowały mnie "Fobos" oraz "Alive. Żywi" :) I oczywiście po tak emocjonalnej lekturze, koniecznie muszę wybrać się do kina na "Zanim się pojawiłeś" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedługo biorę się za czytanie tych lektur ;)

   Usuń
 21. Ooo, przeoczyłam Na zawsze i Przekroczyć granice, co za niedopatrzenie!

  Jak powietrze ma premierę w lipcu. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz, a mnie się pokazało, że w czerwcu :P

   Usuń
 22. ksazki jeszcze wiecej skiazek i nawet wiem ktore! marza mi sie :D gratuluje swietnych wynikow staystycznych !! pozdrawiwam!

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)