stycznia 04, 2018

#Zapowiedzi styczeń

W Wydawnictwie Kobiecym ponownie robi się gorąco! 🔥 To będzie prawdziwy huragan wrażeń dla naszych serc 💘! Niewieście serca najbardziej zyskają. Będzie zmysłowo 👄, romantycznie💕 i erotycznie💋. Będzie szał i cała masa wciągających lektur od tego wydawnictwa. 📚
 Tytuł: Bracia Slater. Alec
 Bracia Slater. Keela, 

Autor: L.A.Casey
Wydawnictwo: Kobiece
Data premiery: 12 stycznia 2018 r.

Opis:
Niedoceniana w rodzinie Keela musi wziąć udział w uroczystościach ślubnych Micah – kuzynki, z którą wiecznie rywalizuje. Kiedy los na drodze Keeli Aleca stawia Slatera, dziewczyna już wie, z kim chce iść na wesele. Prosi, by udawał jej chłopaka. Problem w tym, że ten przystojniak nie robi nic za darmo.


Tytuł: Ogród marzeń
Autor: Carmen Santos
Wydawnictwo: Kobiece
Data premiery: 18 stycznia 2018 r.

opis:
Rok 1927. Młode małżeństwo musi przenieść się z dynamicznego Paryża do małej hiszpańskiej wsi. Rodolfo, który stracił ojca w niewyjaśnionych okolicznościach, zajmować się będzie przemysłem winiarskim, a Solagne spróbuje odnaleźć się w nowej rustykalnej rzeczywistości. Wszystko skomplikuje zakazane uczucie, które zacznie żywić wobec brata męża.Tytuł: Anti-stepbrother. Antybrat
Autor: Tijan
Wydawnictwo: Kobiece
Data premiery: 19 stycznia 2018 r.
opis:
Rozbrajająca powieść o kobiecie, która czuje miętę do przybranego brata, a później do jego… wroga. Kiedy ojciec Summer bierze ślub ponownie, do jej rodziny wkracza Kevin. Choć można powiedzieć, że to jej „nowy brat” , ale dziewczyna od razu zwraca na niego uwagę. Jedzie za nim aż do college’u, licząc na więcej. Nie spodziewa się, że tam pozna jeszcze lepsze ciacho – Cadena. Co gorsza ten kuszący facet to wróg Kevina. 

Tytuł: Fallen Crest. Akademia
Autor: Tijan
Wydawnictwo: Kobiece
Data premiery: 25 stycznia 2018 r.
Opis:
Pierwsza część uzależniającej serii o zbuntowanej dziewczynie i dwóch braciach z miasteczka Fallen Crest.
Życie Sam się rozpada, kiedy dziewczyna dowiaduje się, że jej rodzice się rozwodzą, a jej matka przeprowadza się z nią do domu nowego partnera. Bogaty biznesmen mieszka z dwoma synami. Logan i Mason to bracia, za którymi podąża bardzo zła sława. Popularni, rozpieszczeni i zabójczo przystojni są obiektem westchnień każdej dziewczyny w Fallen Crest. Jednak Samantha nie zamierza być jedną z nich i nawet nie próbuje się im przypodobać. Dziewczyna czuje się samotna i oszukana, ale nie jest typem grzecznej dziewczynki, więc nie przejmuje się lekceważeniem ze strony braci Kade. Jedyne na czym jej zależy to bieganie, które pozwala się wyciszyć i zapomnieć o problemach. Wkrótce Mason Kade zacznie na nią patrzeć w inny sposób.
Czy dziewczyna, której na niczym nie zależy zauważy dobrą stronę nowego życia? Czy poczuje coś więcej niż nienawiść do świata?

Tytuł: Druga szansa
Autor: Marcie Steele
Wydawnictwo: Kobiece
Data premiery: 29 stycznia 2018 r.
opis:
Magiczna opowieść dla każdej kobiety, która chce się śmiać i płakać oraz odnaleźć prawdziwe uczucie, przyjaźń, pasję i piękne buty.
Tytuł: Liga (nie)złych mam. Egoistki z miłości
Autor: Avital Norman Nathman
Wydawnictwo: Kobiece
Data premiery: 29 stycznia 2018 r.
opis:
Książka to zbiór esejów napisanych przez kobiety, które w różny sposób doświadczają macierzyństwa, swoje historie opowiadają m. in.: mama bliźniaków, nastoletnia samotna matka, transseksualista, mama o czarnym kolorze skóry.

Przyszła pora na Wydawnictwo Czwarta Strona. Oto i ich dwie propozycje na styczeń!


Tytuł: Okrutna pieśń
Autor: Victoria Schwab
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data premiery: 17 stycznia 2018 r.
opis:
Kate Harker i August Flynn są następcami przywódców podzielonego miasta – miasta, gdzie z przemocy zaczęły rodzić się prawdziwe potwory. Kate chciałaby dorównywać bezwzględnością ojcu, który pozwala potworom wałęsać się po ulicach, a ludziom każe płacić za ochronę. August chciałby być człowiekiem, mieć dobre serce i odgrywać większą rolę w obronie niewinnych przed potworami – niestety sam jest jednym z nich. Może ukraść duszę, wygrywając pieśń na swoich skrzypcach. Jednak Kate odkrywa jego tajemnicę…

Tytuł: Klamczucha
Autor: E.Lockhart
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data premiery: 31 stycznia 2018 r.
opis:
Wierzyła, że im więcej wypocisz na treningu, tym mniej wycierpisz w walce.
Wierzyła, że najlepszym sposobem, by uniknąć złamanego serca, jest udawać, że się go nie ma.
Wierzyła, że to, jak mówisz, jest często ważniejsze niż to, co masz do powiedzenia.
Wierzyła też w filmy akcji, trening siłowy, potęgę makijażu, ćwiczenie pamięci, równe prawa oraz to, że z filmików na YouTube można się nauczyć miliona rzeczy, których na próżno szukać w college’u.
Jule West Williams to wojowniczka, dziewczyna kameleon, zawsze gotowa do ataku.
Imogen Sokoloff to dziedziczka fortuny i zagubiona w życiu sierota. Co przyniesie przyjaźń tych dwóch tak różnych dziewczyn?

Jeśli zaś chodzi o Wydawnictwo Feeria Young, to do naszej oceny są powieści takie jak:

Tytuł: Fake it
Autor: Sandra Nowaczyk
Wydawnictwo: Feeria Young
Data premiery: 17 stycznia 2018 r.
opis:
Czy poznałaś kiedyś kogoś takiego, kto wydawał się odbiciem twojej duszy? Kogoś, z kim rozumiesz się bez słów i z kim każda chwila nabiera milionów znaczeń? Bez kogo życie stanie się całkiem puste?
Sparks postanawia skończyć ze sobą. Jej analityczny umysł nie widzi innego rozwiązania… Życie straciło dla niej sens, gdy wiele lat temu zniknęła jej mama. Wszystko już zaplanowane – do zrobienia zostało już tylko jedno. Idzie w miejsce gdzie będzie mogła bezlitośnie wyszydzić i zdemaskować to, czego nie da się racjonalnie wytłumaczyć: intuicję, zdolność przewidywania, uczucia. 
Nie wie jednego: że spotka tam kogoś, kto rzuci jej wyzwanie.

Tytuł: Silence
Autor: Natasha Preston
Wydawnictwo: Feeria Young
Data premiery: 31 stycznia 2018 r.
Opis:
Oakley ma szesnaście lat i milczy już jedenasty rok. Nikt nie wie, dlaczego nagle zamilkła. Co takiego się stało, że z wesołej dziewczynki zamieniła się w niemy cień samej siebie? Jej kontakt ze światem ogranicza się dziś do pojedynczych gestów, którymi komunikuje podstawowe potrzeby. Chowa się we własnym wnętrzu, bo jedynie tam czuje się bezpieczna. W szkole Oakley jest wystawiona na ataki swoich dręczycieli. Tylko jej jedyny przyjaciel, Cole, stoi twardo po jej stronie i uważa, że jest dokładnie taka, jak powinna być – idealna. Przez lata zbudowali ich własną wersję przyjaźni. Ale czy jeśli pojawi się między nimi coś więcej, ta relacja przetrwa? I czy Oakley będzie w stanie zachować dawne wydarzenia w sekrecie, gdy przyjdzie jej stanąć twarzą twarz z kimś ze swojej przeszłości?

Przeczytaj tę wzruszającą i wstrząsającą opowieść. Na pewno długo nie uda ci się zasnąć...

Jeśli chodzi o nowości, to czas również na dawkę od Edipresse Książki 📖👑! Jestem pewna, że chętnie poznam te cuda 🎊💎

oto i one:Tytuł: Ciało
Autor: Audrey Carlan
Wydawnictwo: Edipresse
Data premiery: 17 stycznia 2018 r.
opis
Mężczyźni niszczą kobiety. Zwłaszcza tacy mężczyźni jak Chase Davis. Przystojny, inteligentny, bogaty i wpływowy. Byłam bez szans. 
Nie chciałam go pragnąć. Nie chciałam go potrzebować. Nie chciałam się w nim zakochać. Nie przyjąłby odmowy, pozwoliłam więc, by mnie posiadł. Całkowicie i bez reszty. Arogancki, pewny siebie, władczy, wymagający… namiętny.
Kiedy wkroczył w moje życie, dopiero dochodziłam do siebie po tym, jak wyrwałam się z rąk swoich byłych mężczyzn. Przyjaciółki radziły mi, żebym zaryzykowała. Żebym pozwoliła komuś wejść w moje życie. Pozwoliłam właśnie jemu, a on otoczył mnie takim blaskiem, że poraziła mnie prawda…
Mężczyźni nie niszczą kobiet. Oni je pochłaniają pod każdym względem.

Tytuł: Odnaleziony po latach
Autor: Agnieszka Szygenda
Wydawnictwo: Edipresse
Data premiery: 31 stycznia 2018 r.
opis
Kto z nas czasami nie ma ochoty rzucić wszystkiego i zmienić swojego życia? Główny bohater powieści, samotnie wychowujący nastoletniego syna, w ciągu jednego miesiąca traci pracę, syna i zdrowie. Ale kiedy wszystko się wali, może to oznaczać, że świat chce nam pomóc zbudować siebie inaczej, od nowa. Niektórym zdarzeniom trzeba po prostu pozwolić się zadziać.
Czterdziestokilkuletni mężczyzna wyprowadza się na drugi koniec Polski, żeby przed sobą uciec, a w konsekwencji siebie znajduje. W nowym domu odkrywa ukryty pod podłogą właz do piwniczki, która skrywa tajemnicę z czasów II wojny światowej…

Tytuł: Moje miejsce na ziemi
Autor: J. Daniels
Wydawnictwo: Edipresse
Data premiery: 31 stycznia 2018 r.
opis:
Gdy Mia Corelli wraca na lato do Alabamy, żeby spędzić je z Tessą, najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa, jedyną rzeczą, jakiej się obawia, jest spotkanie z bratem przyjaciółki, Benjaminem Kelly, największym dupkiem we wszechświecie. Mia nienawidzi go z całego serca i nie chce go już więcej oglądać. Przed wyjazdem postanawia oddać dziewictwo pierwszemu lepszemu mężczyźnie i przez przypadek, zupełnie nieświadomie, oddaje je właśnie Benjaminowi.
Ben nie może zapomnieć o dziewczynie, z którą spędził noc, i jest przekonany, że już nigdy jej nie spotka - aż do następnego popołudnia, gdy widzi ją na leżaku, opalającą się z jego siostrą.
Mia chce go nienawidzić, chociaż nie potrafi o nim zapomnieć. Ben chce udowodnić, że nie jest już tym samym okrutnym chłopakiem sprzed kilku lat.
Co się stanie, gdy osoba, o której istnieniu chce się zapomnieć, staje się osobą, bez której nie można żyć?


Macie ochotę na któreś z tych powieści? Mnie osobiście kręci kilka z nich :) Gorąco polecam po nie sięgnąć jak najszybciej się tylko da :) ♥


17 komentarzy:

 1. "Druga szansa" mnie zainteresowała. Może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sporo ciekawych pozycji, pewnie skuszę się na którąś z tych książek. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Silence" brzmi bardzo intrygująco :) "Druga szansa" także.

  OdpowiedzUsuń
 4. Antybrat i Fallen cress to książki, które nardzo mam ochotę przeczytać!

  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektóre tytuły brzmią bardzo zachęcająco, nie wszystkie przeczytam, ale na pewno jakaś wpadnie w moje ręce. Tylkjo nie w styczniu. XD
  pozdrawiam
  polecam-goodbook.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Może ta "Okrutna pieśń"...

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiele ciekawych tytułów.
  ps, wybacz, że nie czytam wszystkich wpisów, ale od zmian jakie wprowadziłaś mam trudności w otwieraniu się twoich postów, zastanawiam się czy tylko u mnie tak jest, czy ktoś już ci o tym wspominał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jej! wiesz, muszę to skonsultować i ewentualnie zmienię raz jeszcze motyw ;/ Już mi to kilka osób zgłasza ;/

   Usuń
 8. Antybrat, Akademia Fallen Crest i Okrutna pieśń, to książki, które chciałabym przeczytać ze styczniowych zapowiedzi :D

  Zabookowany świat Pauli

  OdpowiedzUsuń
 9. Najbardziej interesuje mnie "Odnaleziony po latach", ale i "Kłamczuchę" chętnie bym przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)