lipca 03, 2016

Rozwiązanie konkursów ^^

Witajcie!
Na pewno z niecierpliwością czekacie na rozstrzygnięcie konkursów, które niedawno przeprowadziłam na blogu. Bardzo się cieszę, że tak licznie braliście w nich udział. Nie chcę przedłużać dlatego już teraz przedstawiam Wam zwycięzców.


W pierwszym konkursie gdzie nagrodę w postaci książki "Drzwi do nieba" przekazałam osobiście ze swojej biblioteczki wzięło udział 33 osoby.

 Każda osoba mogła zdobyć maksymalnie 5 głosów. Niektórzy pokusili się tylko na jedną szansę na wygrana, inni nawet o trzy. Po sprawdzeniu waszych zgłoszeń i przyznaniu wam "literek" wyszło, że należy losowanie przeprowadzić do 85 liczb.

Wygrywa więc jedna osoba, a oto i ona:



Z numerem 41 jest osoba.... Gosia Krak



Jeśli chodzi o konkurs numer II, to nagrodę ufundowało Wydawnictwo MUZA. Wasza kreatywność nie zna granic. Bardzo trudno wybrać jedną osobę, ponieważ świetnie czytało się wasze wspomnienia.  Myślę jednak, że najbardziej utożsamiam się z autorką tego komentarza, która przytoczyła wspomnienia dobrze mi znane ;D Wygrywa więc:


Saszka K.




GRATULUJĘ! Już wysłałam do Was maila :)


8 komentarzy:

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)