Rozwiązanie konkursów ^^

Witajcie!
Na pewno z niecierpliwością czekacie na rozstrzygnięcie konkursów, które niedawno przeprowadziłam na blogu. Bardzo się cieszę, że tak licznie braliście w nich udział. Nie chcę przedłużać dlatego już teraz przedstawiam Wam zwycięzców.


W pierwszym konkursie gdzie nagrodę w postaci książki "Drzwi do nieba" przekazałam osobiście ze swojej biblioteczki wzięło udział 33 osoby.

 Każda osoba mogła zdobyć maksymalnie 5 głosów. Niektórzy pokusili się tylko na jedną szansę na wygrana, inni nawet o trzy. Po sprawdzeniu waszych zgłoszeń i przyznaniu wam "literek" wyszło, że należy losowanie przeprowadzić do 85 liczb.

Wygrywa więc jedna osoba, a oto i ona:Z numerem 41 jest osoba.... Gosia KrakJeśli chodzi o konkurs numer II, to nagrodę ufundowało Wydawnictwo MUZA. Wasza kreatywność nie zna granic. Bardzo trudno wybrać jedną osobę, ponieważ świetnie czytało się wasze wspomnienia.  Myślę jednak, że najbardziej utożsamiam się z autorką tego komentarza, która przytoczyła wspomnienia dobrze mi znane ;D Wygrywa więc:


Saszka K.
GRATULUJĘ! Już wysłałam do Was maila :)


Komentarze

Prześlij komentarz

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)