października 09, 2016

#Premiera pewnej książki...

Tego dnia sprzedawano więcej niż jedną książkę na minutę. Katarzyna Bonda podpisała ponad pół tysiąca egzemplarzy powieści. W przeddzień oficjalnej premiery najnowszej powieści Bondy, 27 września, półki jednego z warszawskich Empików zostały po brzegi wypełnione tylko jednym tytułem – „Lampionami”. Punktualnie o 10.00 w obecności autorki i jej fanów oficjalnie otwarto LAMPIONY POP UP STORE by Empik. Kolejki po kryminał oraz autograf pisarki ustawiały się pomiędzy półkami do późnych godzin wieczornych. 


Akcja promująca nowy kryminał Katarzyny Bondy podkreśliła jej pozycję na rynku wydawniczym. W ubiegłym roku powieść autorki, „Okularnik”, był najlepiej sprzedającą się książką roku, otrzymał on również statuetkę Bestsellery Empiku 2015. To pierwszy raz, gdy polski wydawca (Wydawnictwo MUZA SA) zdecydował się na zmianę księgarni w pop-up store.
Otwarcie LAMPIONY POP UP STORE to kolejna spektakularna akcja związana z premierą książki Katarzyny Bondy przygotowana przez Wydawnictwo MUZA SA. W 2015 r. autorka podróżowała po Polsce specjalnie oznakowanym samochodem marki Mercedes W210, tytułowym „Okularnikiem”, z bagażnikiem wypełnionym egzemplarzami promowanej powieści.


Po raz pierwszy premiera książki zyskała tak spektakularną oprawę. „Lampiony” Katarzyny Bondy, najbardziej oczekiwana powieść tej jesieni, zadebiutowała w LAMPIONY POP UP STORE by Empik, księgarni z dziesięcioma tysiącami egzemplarzy tylko jednego tytułu.


 Bardzo żałuję, że nie mogłam uczestniczyć w takim wydarzeniu, ale niestety praca mi to uniemożliwiła. A czy wy braliście udział w tym spotkaniu?


8 komentarzy:

 1. Ja jeszcze nie czytałam żadnej książki tej autorki ale codziennie jadąc do szkoły widzę reklamę i napis że jest świetną pisarką kryminałów a że je uwielbiam to chyba przemogę się do polskich książek i sięgnę po jakąś jej historię :)
  Blog o książkach-nowy post

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kryminałów nie czytam, ale muszę koniecznie z autorką się zapoznać :D

   Usuń
 2. Bardzo fajny pomysł i żałuję, że nie mogłam tam być.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę poznać powieści autorki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się do tego zabieram i zabieram :D

   Usuń
 4. Super akcja, po niej nabrałam ochotę na Lampiony, chociaż styl pisarki jest mi obcy. ;)

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)