grudnia 29, 2013

Współprace ! Jak miło jest zawsze, gdy można realizować swój talent dzięki osobom/ instytucjom które nam w tym pomagają. Dziękuje za wszelkie powierzone mi zaufanie zarówno wydawnictwu jak i autorom. Chcę podzielić się niesamowitą nowiną jaką jest to, że podjęłam współpracę z ...:


Wydawnictwem Literackim Białe Pióro :)Już niedługo możecie spodziewać się recenzji książki z tego właśnie wydawnictwa! ;)


Miło mi też jest, że zrecenzuje powieści dzięki autorom właśnie tych pozycji. :)

 Pani Patrycja Gryciuk- Gros jest jedną z autorek które powierzają mi pełne zaufanie, iż książka którą napisała okaże się dla mnie czymś niezapomnianym.  Dziękuje za to, ponieważ to jest dla mnie przyjemność sama w sobie! 
Dzisiaj otrzymałam kolejną bardzo miłą wiadomość, że Pani Joanna Terka również chce poznać moje zdanie o książce "Jantar i Słońce" :) Dziękuje bardzo, zwłaszcza że książka już jest przeze mnie czytana i bardzo przypadła mi do gustu! 

 Dziękuje raz jeszcze za powierzone mi zaufanie! Obiecuję, że nie zawiodę, ponieważ jestem suwerenną osoba która daje z siebie wszystko ! ;)

14 komentarzy:

 1. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, gratulacje! Takie współprace to pewnie sama przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Mam nadzieję, że każda z tych współprac będzie bardzo owocna! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wowowowow! Gratulejszyn! I wgl. to te śnieżynki które spadają są super! Z resztą cały wygląd bloga jest śliczny!Powodzenia życzę i dalszych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję kochana i oby tak dalej.. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i nieco zazdroszczę... :p

  http://shelf-of-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuje Kochane raz jeszcze ! :))

  OdpowiedzUsuń

Witaj wędrowcze!
Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to nie pozostaje Ci nic innego jak umieścić komentarz, że tu byłeś.
Posiadasz bloga,stronę etc.? Nie musisz spamować! Odwiedzam każdego, więc nie przegapię i Ciebie! Zawsze się odwdzięczam!
Pozdrawiam serdecznie! :)